Gigabyte C200 Glass, nové pouzdro pro PC se skleněnými bočními a předními panely

Uvnitř katalogu produktů společnosti Gigabyte Kromě nalezení spousty základních desek existuje také několik možností: počítačové skříně. Co je nového, je právě v této kategorii. Sklo Gigabyte C200. Pouzdro určené pro základní desky formátu Mini-ITX, microATX a ATX. Rozměry krabice jsou 480 x 210 x 435 mm.

Co je však na nich nejpozoruhodnější, je design předního panelu, který je téměř celý vyroben z tónovaného skla a zdoben RGB podsvícením. Kromě tohoto předního panelu vyrobeného ze skla budeme mít také boční panel vyrobený ze skla (i když to je již běžnější věc. herní PC skříně.

Sklo Gigabyte C200Sklo Gigabyte C200

vlastnosti

Šasi má sedm slotů pro rozšiřující karty až do délky 330 mm. Maximální povolená výška chladicího systému procesoru je 165 mm. Níže uvedený napájecí zdroj může být až 170 mm dlouhý. Ve spodní části je také prostor pro dva disky 3,5 nebo 2,5 palce standardní velikosti. Kromě toho můžete do slotu na základní desce nainstalovat až dvě 2,5palcové jednotky.

Sklo Gigabyte C200Sklo Gigabyte C200

Přívody vzduchu na předním panelu jsou umístěny po stranách a jsou zakryty hrubými filtry. Horní větrací otvory zakrývá tenčí odnímatelný vzduchový filtr. Jako obvykle můžeme do pouzdra na zadní panel nainstalovat 120mm ventilátor. Nahoře můžeme umístit jeden nebo dva ventilátory 120 mm nebo 140 mm. Stejné upevňovací body budou umístěny na předním panelu. Pokud je třeba instalovat chladicí systém LSS, můžeme na zadní stěnu umístit radiátor 120 mm, na horní panel radiátor dlouhý 240 mm a na panel radiátor o délce až 280 mm. přední.

Panel I / O (vstupní / výstupní porty) bude umístěn nahoře. Na tomto panelu budeme mít přístup ke dvěma portům USB 3.0, zvukovým konektorům HDA, ovládání napájení, restartu a podsvícení.

Sklo Gigabyte C200Sklo Gigabyte C200

Cena skla Gigabyte C200

V současné době výrobce nezveřejnil, co se stalo Cena skla Gigabyte C200. Ale vzhledem k vlastnostem tohoto boxu by cena měla být přibližná 150 až 190 eur.

Zdroj: Gigabyte

Zdravím z hloubky bytů.