Go galaxie s Cool ARC Squadron pro iPad a iPhone

S ARC Squadron pro iPad Budete moci létat ve vesmíru a mezi různými galaxiemi, kde budete muset zničit celou rasu zvanou Strážci, kteří udělají vše pro to, aby vás zničili. Tato rasa protíná celé galaxie při hledání mírumilovných lidí, ale uděláte vše pro to, abyste se tomu vyhnuli. Tato hra pro iPad je plnohodnotná arkádová hra, nečekejte simulátor, ale určitě se vám bude líbit. Spoušť je automatická a loď se pohybuje podél dříve popsaného kanálu, ale bude se vám líbit. Můžete také vyzkoušet jeho vlastní verzi Volný, uvolnit a pokud si chcete stáhnout celou hru.

ARC Squadron je skvělá lodní hra pro iPad

Pohyb lodi na obrazovce iPadu je jednoduchý, stačí po ní táhnout prstem. A pokud to uděláte rychle, uvidíte, jak vaše loď dělá velkolepé zatáčky při plné rychlosti. Budete také mít tlačítko k odpálení sekundární zbraně.

ARC Squadron pro iPad vám umožní hrát na 64 různých úrovních šíří do různých galaxií. Tato hra má 20 jedinečných prostředí, kde si užijete skvělou grafiku plně optimalizovanou pro Retina Display. Ve speciálních bitvách budete také muset čelit 9 různým šéfům.

Lodě jsou přizpůsobitelné a můžete si vybrat z 10 různých zbraní plně upgradovatelných. Když vám v dohledu přijde nepřítel, primární zbraň vystřelí automaticky, natolik, aby se vyhnula nepřátelské palbě nebo vystřelila sekundární zbraň.

ARC Squadron je hra s několika režimy, můžete se pokusit porazit každou obrazovku s nejvyšším skóre, nebo vyzkoušet všechny úrovně a pokusit se dostat ve své misi co nejdále. Tato hra je také plně kompatibilní s Game Center. a můžete vyzvat své přátele, aby zjistili, kdo získal nejvyšší skóre.

Zde je video ARC Squadron pro iPad:

ARC Squadron je skvělá lodní hra pro iPad, ale vždy jsem myslel na velmi arkádový herní režim. Loď vždy protíná silnice a není to samotný simulátor, ale k tomuto druhu skvělé hry se perfektně hodí. Navíc je skvělá grafika a skvělá hratelnost, pokud se naučíte ovládat svou loď pomocí dotykových gest, někdy mi chyběl virtuální joystick. Tato hra není alespoň prozatím kompatibilní s první generací iPadu, ale je plně kompatibilní s iPadem Mini a optimalizována pro obrazovku iPhone 5. vytvořil vývojářskou verzi Světlo zdarma pro vyzkoušení hry a pokud se vám líbí, můžete si stáhnout plnou verzi.

Sdílejte tuto skvělou hru pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!