Golden Trails 2, vzrušující dobrodružný příběh po omezenou dobu zdarma

Okamžiky grafických dobrodružství žily v 90. a na počátku 2000. let, ale stěží jsme viděli, jak od té doby vývojáři sázeli na tento typ hry. jehož interakce je ideální pro dotyková zařízení. Od příchodu mobilních platforem, zejména tabletů, se některé z nich rozhodly spustit hry, které mají podobné operace, ale Monkey Island má stále daleko od zkušeností, které nám Larry a další nabízejí. Golden Trails 2: Hidden Object Adventure je grafické dobrodružství moderní doby, grafické dobrodružství, které nás donutí udělat maximum, abychom mohli postupovat v každém z herních režimů.

Tyto typy grafických dobrodružství nám nabízejí ve většině případů spíše hádanky, než abychom si mohli povídat starými způsoby, a v závislosti na tomto dialogu můžeme v určité fázi pokročit nebo uvíznout. V této hře se budeme muset vrátit do 18. století a připojit se k Henrymu v jeho posledním dobrodružství, kde byl jeho dědeček obviněn z pirátství a odsouzen k smrti. V průběhu hry budeme muset najít více než 2000 skrytých předmětů, míchat hádanky, procvičovat zaměřování.… Golden Trails 2 se odehrává mezi legendárními ostrovy Španělska, Maghrebu a Karibiku.

Vlastnosti hry Golden Trails 2: Hidden Object Adventure

  • 45 úžasných scén, kde musíme najít více než 2 000 skrytých objektů.
  • Tři různé herní režimy.
  • Děj se odehrává na 4 kontinentech, kterými musíme cestovat.
  • Během vývoje příběhu můžeme vyhrát 47 trofejí.

Golden Trails 2 vyžaduje alespoň iOS 4.3, je kompatibilní s iPhone, iPad a iPod toch, vyžaduje téměř 1 GB místa na našem pevném disku, má průměrné 4,5 hvězdičkové hodnocení z 5 v App Store a Jeho běžná cena je 4,99 EUR..

Golden Paths 2: Hidden Object Adventure (Premium) (AppStore Link)

Golden Paths 2: Hidden Object Adventure (Premium)

Vyacheslav Basharimov

5,49 €