Google chce Apple Music na Chromecast Audio, Apple nereaguje

Během včerejšího oznámení Google Chromecast Audio se společnost ujistila, že Spotify bude jednou z mnoha streamovacích hudebních služeb, které budou podporovány na Chromecast Audio, zařízení pro streamování zvuku WiFi, které představili na konferenci. Google a to nám umožňuje poslouchat veškerou hudbu z našich zařízení pomocí našeho oblíbeného hudebního vybavení prostřednictvím jednoduchého 3,5 Jacku nebo optického připojení. Jeho cena je 35 dolarů v USA a 39 eur ve Španělsku. Ale, Jakou roli zde hraje Apple Music?. Zjevně Googlu ukázali svou spolupráci s Apple Music a možnost pracovat s Chromecast Audio, ale o tom Apple nic neříká.

Ticho a pasivita před zavedením Google Chromecast Audio, ale to by vzhledem k jeho ceně nemělo být, Apple by měl takové užitečné platformy zvážit. Google doporučuje, aby měli sadu SDK s otevřeným zdrojovým kódem a mohl s ní pracovat jakýkoli vývojář, zástupce společnosti Google v USA Pokud s ním chce Apple pracovat, bude to schopen a bude mít Chromecast Audio kompatibilní s iTunes. a Apple Music.

Mimochodem, beta verze Apple Music pro Android je nyní k dispozici, což je bezprecedentní krok ve společnosti, ale funkce Apple Music nebude k dispozici u první generace Chromecastu, takže nic nenaznačuje, zda je. být v tomto druhém vydání, Budeme si muset počkat na „alternativní“ vývojáře Kdo chce dělat špinavou práci Apple. Je pravda, že Apple se mýlí tím, že zůstává v těchto aspektech tak uzavřený, ale to je to, co musíme udělat, je to, pokud prodávají Apple TV a přimějí vás nakupovat pomocí těchto nástrojů, je to mnohem lepší.