Podrobnosti o čínských výrobcích příslušenství pro iPod

Google Chrome přichází na Android a iOS

Chrome určitě přijde nejen na zařízení Android, ale otevře se také pro operační systémy iPhone a iPad.

chrom

Již na konferenci pro vývojáře minulý týden společnost Google oznámila údaje o prohlížeči Chrome s přibližně 310 miliony uživatelů, což je téměř dvojnásobek oproti loňskému roku.

Podle produktového manažera Google Srikanth Rajagopalan bude „opevněn a získá značnou stabilitu“ s Chrome v části odpovídající Androidu. Zahrnutí prohlížeče Chrome do systému Android také přinese některá drobná vylepšení uživatelského rozhraní, zejména tabletů.

Softwarová aplikace vyžaduje minimálně Android 4.0 a vše nasvědčuje tomu, že software bude k dispozici také v nově vydané Jelly Bean.

Na druhou stranu je Chrome pro Android nyní volně dostupný pro Android z Obchodu Google Play. Pro uživatele iOS bude verze pro Chrome přicházet pozvolněji, pro iPhone a iPad bude iOS potřebovat nainstalovanou minimálně 4.3 nebo novější a bude podporovat synchronizaci Chrome.

Kromě otevření prohlížeče Chrome v jiných operačních systémech prohlížeč také aktualizoval verzi pro stolní počítače přidáním mnoha bezpečnostních oprav a přidáním nejnovější verze aplikace Adobe Flash Player pro Linux.