Google OnHub, nový produkt Google

Zatímco jsme nyní zvyklí na vydání hardwarových zařízení společností Google, něco, co nás zpočátku překvapilo.

Google nesměle zahájil svět hardwaru svou řadou smartphonů Nexus. Poté udělal úvod a vsadil se, že způsobí revoluci ve světě tabletů. Před několika lety to každého znovu překvapilo uvedením ChromeCast, zařízení, kterým můžeme posílat obsah do naší televize.

Dnes otočí hlavu novým spuštěním, zařízením pojmenovaným po něm Google OnHuba to způsobí zvrat v routeru, jednom z hloupých společníků všech našich zkušeností na internetu. JE Google OnHub Je to chytrý WiFi router.

Google OnHub, nový produkt Google

JE nový google routerDodržováním politiky partnerství se známými výrobci v každé oblasti. Google OnHub, TP připojení.

Pokud již máte doma internet, běžnou věcí je mít více či méně kompletní WiFi router nabízený operátorem. Jaký je v tom rozdíl? Google OnHub Router, který v současné době můžeme mít

Odpověď je snadná Google OnHub Je to chytrý WiFi router. A Google, OnHub Je to chytré? No, protože router přizpůsobuje kanály a šířku pásma každému zařízení, které se k němu připojuje.

JE Google OnHub si pamatuje zařízení k němu připojená, aby provedla veškerou tuto automatickou správu. Tento směrovač Google má navíc reproduktor Bluetooth a můžeme jej spravovat prostřednictvím vyhrazené aplikace.

Funkce Google OnHub

Nový směrovač Google je vybaven komunikací 802.11 b / g / n / ac, která pracuje v pásmech 2,4 a 5 GHz, což nám umožňuje připojit se k 13 různým kanálům, abychom poskytli výjimečnou kvalitu signálu. Software routeru každých pět minut skenuje všechny kanály, aby našel nejméně přetížený bezdrátový kanál. Pamatuje si vaše oblíbená zařízení a to, kolik dat má každé z nich tendenci používat, abyste jim mohli dynamicky přidělit větší šířku pásma.

Žádost o správu OnHub Nazývá se „Google On“ a umožňuje vám spravovat směrovač Google ze smartphonu nebo tabletu.

Jako bod proti tomu Google OnHub Má pouze jeden ethernetový port, takže pokud chcete připojit různá zařízení kabelem, nebude tento směrovač Google tou nejlepší volbou, ale vždy můžeme tento problém vyřešit pomocí přepínače. Myšlenka tohoto routeru je, že vše jde přes WiFi.

Směrovač je k dispozici ve dvou barvách: černé nebo modré a je k prodeji v obchodě Google 199 $ s poštovným zdarma.

Google uvádí, že se zařízení začne prodávat do 2–3 týdnů. Ačkoli je zatím k dispozici pouze pro USA, brzy se objeví v jiných obchodech. Amazonkaa doufám, že se brzy dostane i do Španělska.

Necháme vás na pokoji s propagačním videem Google pro váš Google OnHub. Nenechte si ujít.