Google Pixel 3 a Pixel 3 XL snížily své ceny o 200 eur

Google Pixel 3 a Pixel 3 XL snížily své ceny o 200 eur

V oficiálním internetovém obchodě Obchod Google, Cena smartphonů Google Pixel 3 a Pixel 3 XL poklesla výrazně.

Dřívější cena Google Pixel 3 a Pixel 3 XL Bylo to 799 $, respektive 899 $, nyní mají Google Pixel 3 a Pixel 3 XL cenu 599 $ a 699 $. Jak víte, ceny se liší podle jednotlivých zemí, v současné době je cena Google Pixel 3 ve Španělsku 599 eur. A co se týče ceny Google Pixel 3 XL, totéž … dostupné za cenu 699 eur.

Jak můžete udělat sami, Google se už dávno snažil „převést“ měnu… pokud je změna dobrá pro vaši kapsu.

Google Pixel 3Google Pixel 3

Když se podíváme na jejich funkce, nedotknu se žádného z nich, protože jsme o těchto dvou terminálech mluvili dlouho. Řekneme vám, že jsou to jen dvě skvělá zařízení a Spravujte využití operačního systému Android na maximum.

K této ceně nám stačí přidat ještě jednu věc, nabízeny jsou verze se 64 GB flash paměti, ale pokud si chcete koupit verze se 128 GB interní paměti, budete muset zaplatit 100 dolarů, nebo o 100 eur více.

Připomínáme, že včera byl známý uživatel Twitteru Steve McFly známější pod přezdívkami. OnLeakszveřejnil vysoce kvalitní obrázky spolu s videem ze smartphonu Google Pixel 4 XL.

S největší pravděpodobností snížení cen Google Pixel 3 a Pixel 3 XL souvisí s dalším příchodem tohoto nového terminálu do katalogu Google.

Google Pixel 3Google Pixel 3

Představení čtvrté generace smartphonů Google Pixel se očekává v říjnu… protože se to stalo ve velkém domě G. tradicí.

Zdroj: Google Store | Obchod Google

Zdravím z hloubky bytů.