Google Pixel 3 XL, to jsou funkce a cena

Díky dlouho očekávané události v New Yorku jsme před pár dny uvedli na trh dlouho očekávané telefony Google Pixel. Pixel 3 jsme již potkali. Tentokrát přinášíme největší a nejsilnější model, Google Pixel 3 XL. Pojďme k podrobnostem tohoto nového terminálu …

Google Pixel 3 XL.  VlastnostiGoogle Pixel 3 XL. Vlastnosti

Vlastnosti Google Pixel 3 XL

Podívejme se blíže Vlastnosti Google Pixel 3 XL:

Obrazovka a rozložení

Displej Google Pixel 3 XL Jedná se o skutečný stroj a je třeba hned říci, že předčí standardní model. Pokud jde o design, po mnoha únikech vidíme pravdu: velký a velkorysý telefon první třída (Nezobrazuje se na Pixel 3). Tento střih pojme jak duální přední kameru, tak reproduktor a světelný senzor. Pro ty, kteří si slavný zářez neužijí, je v operačním systému možnost, která jej maskuje. Rozměry této obrazovky jsou Úhlopříčka 6,3 palce a jeden Poměr stran 18,5: 9terminál má tedy větší rozměry než standard 3 a je chráněn sklem Corning Gorilla Glass 5 s kovovým rámem mezi nimi na obou stranách. Pokud jde o zakřivené hrany, nejsou příliš výrazné. Rámečky obklopující obrazovku jsou tenké a to vše dohromady přináší eleganci a modernost. Skvělým doplňkem k novému Google Pixel je ochrana IP68 pro odolnost proti vodě a prachu. Terminál si zachovává tenký profil 7,9 mm, který je dodáván v bílé, černé a růžové barvě.

Ale nenechme za sebou působivé technické vlastnosti. My máme Panel typu OLED celá obrazovka a jedna QHD rozlišení + Více než 2880 × 1440 pixelů … Výsledkem je hustota pixelů 523PPI, což je skvělé. Máme také kontrastní poměr 100 000: 1, HDR, 24bitové barvy, technologii Always-On a barevné spektrum DCI-P3.

Paměť, procesor a operační systém

Terminál je napájen výkonným osmijádrovým procesorem Qualcomm. Snapdragon 845 Na 2,5 GHz. Paměť Google Pixel 3 XL Navzdory tomu, že Google odstranil slot microSD, zůstává ve 4 GB RAM (DDR4X) a dvou verzích ROM: 64 GB a 128 GB (UFS 2.1). Operační systém spárovaný s tímto vynikajícím hardwarem Android 9 PieToto je další dříve filtrovaná funkce a jeden z bodů v její prospěch. Nezapomeňte zmínit Google Assistant.

Buben

Baterie Google Pixel 3 XL Je to lepší než standardní model, ale nepřehánějte to. Jim Kapacita 3430 mAhs funkcemi rychlé bezdrátové nabíjení.

Fotoaparáty

V sekci fotografií jsou oba terminály stejné. jsme jednoduchý hlavní fotoaparátsingl 12,2 MP snímač (f1.8) a s dvojitým LED bleskem. Automatické ostření, duální pixely PDAF, duální LED blesk, funkce automatického HDR, OIS a EIS a záznam 1080p rychlostí až 120 snímků za sekundu jsou zachovány. taky Duální selfie fotoaparát Google Pixel 3 XL, S oběma 8MP snímače (f2,2 a f1,8), respektive 97 a 75 stupňů. Nahrávejte videa v rozlišení 1080p při 30 fps. Díky umělé inteligenci (AI) Režimy Best Shot, Super Res Zoom, Night View a Photobooth v kamerovém systému … Užijte si fotografie té nejlepší kvality.

Připojení a zvuk

Odkazem 4G LTE Cat 16 4 × 4 MIMO, Dvoupásmová wifi HLADOVÝ, Bluetooth 5.0 Y GPS, AGPS, GLONASS a navigace Galileovšechno vypadá dobře. Pokud mluvíme o odkazu více NFC a port USB typu C 3.1. Stejné nedostatky standardního modelu však zůstávají, pokud jde o microSD, slot pro dvě SIM karty (jednoduché) a absenci 3,5 mm audio jacku. Stále má DLNA, Google Cast a žánrové senzory Aktivní Edge (pro lemování). Nechybí Snímač otisků prstů (zadní), blízkost, světlo, akcelerometr, gyroskop, magnetometr a barometr. Spolu stereofonní zvuk Se 3 mikrofony a 2 reproduktory očekáváme bezchybný zvuk jako Pixel.

Google Pixel 3 XL.  CenaGoogle Pixel 3 XL. Cena

Cena Google Pixel 3 XL

JE Cena Google Pixel 3 XL Téměř 950 (949) EUR za 64GB verzi a 1049 EUR za 128GB verzi. Myslíme si, že tyto ceny odpovídají trendům jiných výrobců a jsou špičkovým sortimentem.

Výsledky a názory na Google Pixel 3 XL

Google Pixel 3 XL Jedná se o dobře navržený špičkový terminál, který plně využívá sponzorství Google, pokud jde o provozuschopnost, a to stačí. Zbytek z nás má mobilní telefon, který dostane určitou kritiku, pokud jde o design (zářez navržený společností Iphone) a některé další prvky, ale nepochybujeme, že máme co do činění s mobilním telefonem s vynikajícími špičkovými funkcemi, které nás nezklamou.

Oficiální stránka Google Store.