Google Pixel 4 XL přichází s větší velikostí, displejem a samostatností

S a Pixel 4, Nový Google Pixel 4 XL Vylepšuje některé funkce, zejména displej a samostatnost, a nabízí nám dimenzi, která je více kompatibilní se současným standardem. Pojďme se seznámit s podrobnostmi …

Funkce Google Pixel 4 XL

Vidět Funkce Google Pixel 4 XL:

Obrazovka a rozložení

Místo, kde vidíme největší rozdíly mezi těmito dvěma modely, je na obrazovce. A přestože je panel chráněn Flexibilní OLED (pružná, není tečná podle skla, které ji zakrývá), zvětšení velikosti Úhlopříčka 6,3 palce a teď rozlišení QHD + 3040 x 1440 pixelů. Vynikající vlastnosti od ostatních, dokonce Poměr stran 18: 9Obnovovací frekvence 90 Hz (pro úsporu energie může pracovat při 60 Hz), technologie HDR a barva DCI-P3. Na obrazovce Technologie Ambient EQ pro nastavení jasu a barev. Mít mobilní telefon Ochrana IP68 je odolný proti vodě a prachu a je vyroben z oboustranně matného skla s kovovými hranami. Na zadní straně čtvercový modul se senzorem kamery přitahuje pozornost, což je kuriózní iPhone 11 co do velikosti a polohy, i když ne velká „přísavka“. Terminál má profil 8,2 mm a je k dispozici v bílé, černé a oranžové barvě.

Paměť, procesor a operační systém

V hardwaru jsou oba terminály silné Snapdragon 855 a Pixel Nervové jádro. Co je tohle? Pixel 4 XL změní velikost paměti se dvěma verzemi 6 GB RAM a 64 GB nebo 128 GB ROM. Neexistuje žádný slot microSD a operační systém, který integruje, je nový Android 10 pro oba modely.

Buben

Rád to vidím Baterie Pixel 4 XL tentokrát je větší Kapacita 3 700 mAh. Napájeno baterií Li-Po 18W rychlé nabíjení a schopnosti Bezdrátové nabíjení.

Fotoaparáty

Také ve fotografii je vývoj mladšího bratra zachován tak, jak je, a tedy duální hlavní fotoaparát Mít 12,2 MP + 16 MP senzory. Oba snímače tohoto fotoaparátu mají OIS, 1,8x optický zoom, funkce PDAF, ToF a funkce umělé inteligence. A přední fotoaparát 8 MP pro selfie.

Google Pixel 4XL přichází s větší velikostí, displejem a samostatnostíGoogle Pixel 4XL přichází s větší velikostí, displejem a samostatností

Spojení

Máme dvoupásmovou AC wifi, Bluetooth 5.0 a GPS, AGPS, GLONASS a GALILEO geolokaci v podpoře 4G. Vynecháno je také připojení NFC, port USB typu C 3.1 a zvukový konektor. JE 3D rozpoznávání tváře Nahrazuje snímač otisků prstů vyspělou technologií a běžné snímače zahrnují akcelerometr, gyroskop, blízkost, kompas a barometr.

Ale v tu samou dobu snímače pohybuDetekce pohybu“Je umístěn na předním horním panelu a detekuje pohyby v okolí mobilního telefonu a připravuje ho na akci.” Toto a Kontrola pohybu Jsou to inovace Pixel 4, Vyhledávání Soli Project.

Cena a dostupnost Google Pixel 4XL

JE Cena Google Pixel 4XL Za 64 GB verzi ROM stojí 899 eur a za 128 GB verzi ROM 999 eur. Zařízení bude k dispozici od 21. října.

Výsledky a názory Google Pixel 4 XL

Google Pixel 4 XL Jedná se o špičkové mobilní zařízení, které integruje pohybovou technologii a snímače pohybu, je to špičková technologie ve fotografii, i když mnoho poslanců neimplementuje své nové snímače (a stejně jako u iPhonu vždy vynikající kvalita obrazu) a jsou již oficiální, protože jsou k dispozici velmi brzy, což je je to, na čem záleží.

Oficiální stránka Google Pixel ve Španělsku