Příslušenství

Google Pixel opraví jednu ze svých největších chyb: Budou moci nahrávat při 4K 60 fps.

S vydáním Google Pixel 4 loni v říjnu jsme viděli, jak se na nejnovějších telefonech Google objevila spousta kontroverzí, jako je rozpoznávání obličeje, 90 Hz obrazovka nebo nedostatečné nahrávání videa. 4K 60 fps. Rozhodně jsme zde, abychom ukončili tuto poslední dnešní diskusi, protože jsme to věděli díky vývojářům XDA Google Pixel bude konečně schopen záznamu při 4K 60 fps díky nové verzi vaší aplikace fotoaparátu.

Rozhodnutí Google bylo velmi kontroverzní, protože hardware Google Pixel 4 a dokonce i Google Pixel 3 mohl nahrávat v tomto rozlišení a při této frekvenci snímků za sekundu. Takže jsme to mohli vidět na více zařízeních konkurence, to má možnost Od uvedení je to již více než rok. Od té doby uplynulo půl roku a konečně to vypadá, že Google Pixel 4K bude schopen nahrávat rychlostí 60 snímků za sekundu.

Záznam 4K 60 snímků za sekundu díky Google Camera 7.4

Dozvěděli jsme se to díky zaměstnancům XDA Developers, kteří mají přístup k nevydané verzi fotoaparátu Google, zejména k verzi 7.4 (v7.4), která bude k dispozici s takzvaným Google Pixel 4a. být připraven. To, co tito vývojáři udělali, bylo překompilovat tuto aplikaci, aby získala přístup k podstatě jejich kódu, protože to často odhaluje nové funkce, které přijdou do dané aplikace a Narazili jsme na řádek kódu, který odkazuje na nahrávání videa 4K při 60 fps.

Google Pixel 4K 60 snímků za sekundu

Za prvé, i když je velmi pravděpodobné, že tento řádek kódu nezaručuje, že Google Pixels tuto funkci obdrží. Samozřejmě, pokud uvidíte tuto funkci ve verzi, kde budou aktualizovány všechny pixely Google, můžete si být jisti, že ne všechny modely ji mohou aktivovat. Teoreticky to mohou dělat pouze Google Pixel 4 a Pixel 3 kvůli jejich hardwaru, ale od Google by se očekávalo, že to omezí na své novější verze.

Pokud vás zajímá Google Pixel 4a, nebude tuto funkci podporovat, protože Qualcomm Snapdragon 730, který najdeme, není kompatibilní s tímto videozáznamem. Toto však nahlásíme, jakmile tuto funkci schválí Google.

Publicaciones relacionadas

Botón volver arriba