Google spustil novou hru pro zábavu offline

Google má vždy tendenciNajděte s vydáním nových verzí několik překvapení. V tomto případě mluvíme o zábavě, nikoli o novinkách na úrovni aplikace nebo o novém vývoji v sekci plynulosti. Google vydal novou mini hru pro uživatele, kteří se mají pobavit, pokud nemají připojení. Je to stejný systém, který používá Google Chrome s legendární hrou Tyrannosaurus, která je docela podobná hře Flappy Bird.

Stalo se to nám všem. Někdy je velmi obtížné mít připojení k internetu a čekání může být nekonečné, pokud nepřineseme jinou zábavu než mobilní. Chtěli tedy trochu oživit nečinné hodiny od Googlu. Nová mini hra, kterou lze použít, aniž byste se museli připojovat k internetu. Mluvíme o jakési replice Flappy Bird, která může zachránit více lidí před nudou.

Flappy Bird Clone je nová offline hra společnosti Google

Při otevírání offline karty Vyhledávač Google je předinstalován na všech zařízeních najdeme malou animaci ve formě mraku. Pokud kliknete na tuto animaci, Nová mini hra, na které velká společnost G pracovala, je nyní plně k dispozici. Jakýsi Flappy Bird, který musíte opakovaně tisknout na obrazovku, abyste zabránili srážce mraků s ptáky a temnými mraky. Klíčem je vydržet co nejdéle, abyste dosáhli dobrého rozsahu skóre. Pokud dojde ke konfliktu, hra skončila a musíte začít znovu.

Ze začátku je hra docela snadná, protože tu nejsou téměř žádné překážky. Ale jak plynou minuty, všechno se komplikuje a je velmi obtížné udržet mrak nad vodou, aniž by narazil na překážky. Je důležité si uvědomit, že to nevadí, když narazí na deštník, protože pouze v případě, že některá z překážek narazí na tělo mraku, bude odstraněna.

Je třeba poznamenat, že tato nová mini hra je k dispozici pouze v nejnovější verzi aplikace. Zvláště 9.51.7.21. Jinými slovy, k hraní nového Flappy Bird stačí udržovat aktualizovaný vyhledávač Google a udržovat zařízení offline. Nemůže to být jednodušší.