Google uvádí na trh dvě nové aplikace pro experimentální fotografování pro iOS

Před několika hodinami jsme oznámili příchod konkurenta HomePod vyvinutého dětmi. Google, Google Home Max. A jak to můžeme dál vidětTechnologická válka mezi dvěma velkými soupeři Zdá se, že právě teď nemá konec a my tomu nevěříme. Google nejen dělá něco proti společnosti Apple, ale také soutěží s dětmi v bloku díky aplikacím, které spustila pro iOS.

Google oznamuje spuštění dvou nových fotografických aplikací Určeno pro použití s ​​naším iPhone, některými experimentálními aplikacemi, jejichž účelem je mimo jiné vylepšit Google, rozpoznávat, kódovat a vylepšovat algoritmy vylepšení obrazu. Po skoku vám poskytneme všechny podrobnosti Selfissimo a Scrubbies„Dvě nové aplikace Google pro iOS …

Jak jsme vám řekli, máme dvě nové aplikace, «zkušenosti s aplikací«, A říkali jim Selfissimo a Scrubbies. První z nich, SelfissimoKdyž si přečtete jméno, udělá první věc, která vás napadne: selfie; ano, v tom případě nějaké máme některé stylizované selfiea s velmi zajímavým kouskem umělé inteligence. Selfissimo pořídí černobílé selfie pokaždé, když se pohneme před naší kamerou.

Scrubbies namísto, zaměřit se na video. Umožní nám to změnit rychlost a směr pohybu ve videích, která nahráváme pomocí samotné aplikace, což nám umožní vytvářet smyčky (slavné bumerangy). Dvě nabídky zajímavé, jak jsme již řekli Skrývají nějaký velmi cenný účel pro internetového giganta. Nyní víte, že je můžete použít, ale víte, že Google bude shromažďovat cenné informace o vašem používání těchto dvou aplikací.