Google zavádí nové funkce pro aplikaci Fotky

Včera se konala konference pro vývojáře, kde příjezdy Mountain View oficiálně představili Android 8, další verzi Androidu. Ale stejně jako Apple využilo otevření konferencí pro vývojáře. Poskytovat další funkce, které se zcela zdarma dostanou ke zbytku aplikací a služeb nabízených společností. V průběhu času se Fotky Google staly jedním z nejlepších řešení, jak mít vždy záložní kopii všech našich fotografií a videí, kopii, která nám umožňuje vymazat obsah našeho zařízení a ušetřit tak místo navíc, ideální pro 16GB zařízení. Za pár dní tato služba obdrží tři nové funkce, které si mnoho uživatelů velmi přeje.

Hlavní novinky ve službě Fotky Google

Google oznámil pouze další novinky z Fotek Google, ale nevíme, kdy se právě začnou prodávat, ale vše se ukazuje příští týden Uživatelé iOS a Android si tyto novinky budou moci užít.

Doporučené sdílení

Google dal AI do práce, aby nabídl nové funkce, například možnost navrhnout, jaké obrázky bychom mohli sdílet. Podle Google nesdílíme dostatek fotografií, zejména těch nejúžasnějších, ale rádi bychom je v našem filmu udrželi v bezpečí. Navrhované sdílení díky Google dejte nám vědět, které jsou nejúžasnější fotografie, snímky, které můžeme sdílet se svými přáteli, rodinou nebo je nahrát přímo na sociální síť.

Tato funkce využívá umělou inteligenci identifikovat tváře a sdílet je s fotografiemiIdeální funkce, když jedeme na skupinový výlet a chceme začít sdílet fotografie, které jsme pořídili, když se vrátíme.

Sdílené knihovny

Jak název napovídá, Sdílené knihovny vytvářet fotogalerie, kam můžeme pozvat různé uživatele Ideální pro zavěšení vašich fotografií, stejně jako u předchozí funkce, když jedeme na skupinový výlet, oslavujeme narozeniny, svatbu … Všechny obrázky přidané do této galerie lze přidat přímo do našeho alba, ale musíme požádat o povolení osobu, která je dříve sdílela.

Foto knihy

Zatímco klasická fotoalba byla na chvíli zapomenuta, existují společnosti, které nám umožňují snadno vytvářet fyzická fotoalba, abychom si mohli rychle užít naše vzpomínky, aniž bychom museli hledat náš smartphone nebo počítač. Photo Books je nová služba Google, která nám umožní. Získejte tištěnou kopii našich oblíbených fotografií již od 9,99 $. K jeho vytvoření stačí vybrat alba, která chceme převést do fyzického formátu, nebo vybrat dotyčné obrázky.

Umělá inteligence nám pomůže vybrat ty nejlepší snímky a zabrání nám v přidávání rozmazaných nebo duplicitních snímků. Nyní tato nová funkce bude omezena na USA Ačkoli Google zaručuje, že bude brzy k dispozici ve více zemích. Po vytvoření alba bude trvat asi dva týdny, než nám Google pošle připravené album.

Inteligentní edice

Google nám také pomohl uspořádat naše fotografie pomocí umělé inteligence. Tento způsob nám pomůže snížit zrnitost na fotografiích rozostření pozadí fotografií … to vše automaticky, téměř nic.

Google Lens

Ačkoli je součástí Google Assistant, Google Lens Lze použít také prostřednictvím Fotek Google. Google Lens nám umožňuje identifikovat objekty na fotografiích, které pořizujeme, stejně jako to teď dokáže Samsung Bixby asistent. Díky Google Lens můžeme rychle identifikovat budovy a památky a dozvědět se více. Pořízením snímku restaurace se rychle naučíme časy, kontaktní údaje, aktuální rezervace …