Gravity Ball, dobře prostudovaná plošinovka

Screenshot_20170313-182026

Dnes je pondělí. Víme, že dnes nenávidíte, a dokonale vám rozumíme. Ale teď, když je téměř hotovo, přišla každodenní hra, takže si můžete odpočinout doma na pohovce, stáhnout si novou hru a na chvíli se pobavit. Pokud jste ještě neviděli hru, kterou jsme vám nechali včera, velmi ji doporučujeme, protože se jedná o jednu z nejlepších her, které jsme na mobilním zařízení testovali. Má vše, co potřebujete, abyste se dobře bavili, a především je to zdarma, takže jsou to všechny výhody.


Nubia představí 21. března špičkový smartphone se dvěma fotoaparáty


I když máme velmi rádi dnešní hru, nemůžeme ji nechat takovou vynikajícími hrami každý den. Můžete získat představu o hře Gravity Ball a její bezpečné hratelnosti. Je to plošinovka, kde se měří tahy, takže chyba znamená začít znovu od úrovně.

photo5924988384076474348

Dnešní hra Gravity Ball je dodávkou, která nás překvapí, pokud víme, jak ji využít. Je to plošinovka, kde musíme nasměrovat míč na další úroveň. Máme mnoho úrovní, které zvyšují obtížnost, jak postupujeme.

Hlavním cílem hry je dostat míč na portál, který jej posune na jinou úroveň. Budeme se pohybovat díky interaktivnímu joysticku umístěnému na levé straně obrazovky a tlačítkem vpravo můžeme spustit skok nebo změnu gravitace. Mít jednu nebo druhou možnost je na hře, protože nemůžeme provádět neomezené skákání, natož neomezené gravitační změny.

photo5924988384076474351

Abychom úroveň zvládli, máme správné a nezbytné kroky, takže všechny naše skoky a změny směru musí být dokonalé. V prvních úrovních to není nic příliš komplikovaného, ​​ale postupem času se věci komplikují. Pokud si na to zvykneme, čeká nás skvělá hra s kapitolami, která nás bude bavit celé hodiny. Přestože obsahuje reklamy, je zdarma.


Nokia znovu otevírá dveře Carl Zeiss


Gravitační míč | Google Play