Great Fusion, Blox 3D a další hry a aplikace jsou k prodeji pouze dnes

Skvělá fúze, 3D Pad a další hry a aplikace, které jsou dnes exkluzivně k dispozici

Vážení čtenáři IPhone zprávy, Blížíme se ke konci týdne a pokračujeme zde ze dna kaňonu, kde vám dáme vědět ty nejšílenější zprávy o našem oblíbeném vybavení a hračkách a samozřejmě vám ukážeme to nejlepší. nabídky her a aplikací takže z nich můžete vytěžit maximum.

Nevím, jestli se vám to stane, ale stejně jako nakupování je to už dávno rekreační činnost. Hledání a testování nových aplikací a her na našem iPhone je samo o sobě zábavná aktivitaUděláme mnohem více, pokud tak učiníme, a využijeme výhod nabídek, jako je to, co vám dnes můžeme nabídnout. Aha! A konečně, pokud některá z níže uvedených aplikací po testování splní vaše očekávání, už to víte můžete požádat o vrácení peněz Najděte jej v App Store a získejte zpět své peníze. Takže se nebojte to zkusit a pojďme začít.

Velká fúze

Jak se blíží víkend, období odpojení a odpočinku, dnes jsou tyto volby zábavná a zábavná hra Můžete si ji užít na iPhonu i iPadu. Toto je příběhová hra „The Great Fusion“. budoucnost prošla v roce 2022, protože společnost pokračuje v nerovnosti: zatímco bohatství nejbohatších rostlo, chudí rostli více; Zákony také nejsou doprovázeny a autorská práva vyhrála válku proti násilně pronásledované svobodné kultuře. Stručně řečeno, dystopická a nežádoucí budoucnost, ve které se velké společnosti a vlády ocitnou v rukou nekompetentních.

Spolu ironický tón„The Great Fusion“ je velmi grafické dobrodružství veřejná kritika plný proudu vtipné dialogya vynikající audiovizuální kvalita: originální soundtrack a ručně kreslená grafika.

Je to vaše poslání? Průvodce Max, mladý počítačový vědec a antihrdina, který se stejně jako ostatní vrhá do chudoby a bojuje o přežití, „odmítá se stát obětí své vlastní nevědomosti, každý žije v tisících divokých situací,“ je prostředkem k oslavování klasických dobrodružství a filmů naší populární kultury.

Běžná cena «Big Fusion» je 2,29 €, ale nyní po omezenou dobu ho můžete získat zdarma.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Blox 3D World Builder

„Blox 3D World Creator“ je hra speciálně určená pro děti ve věku od 6 do 8 let. vytvářejte všechny druhy struktur a světů pomocí bloků různých tvarů a bareva můžete k nim přidávat zvířata, lidi a další.

Normální cena hry „Blox 3D World Creator“ je 3,49 EUR, ale nyní Můžete si jej po omezenou dobu koupit pouze za 2,29 €.

Blox 3D World Creator (AppStore Link)

Blox 3D World Builder

Arjun Gupte

4,49 EUR

Star Walk a Star Walk HD

Nyní přejdeme ke dvěma aplikacím se vzdělávacím a velmi zajímavým obsahem. Ve skutečnosti stejná aplikace pro verze pro iPhone a iPad. Pomocí „Procházky hvězdami“ můžete pozorovat oblohu a dozvědět se vše o hvězdách, planetách, souhvězdích, fázích měsíce a mnohem více. Ať jste kdekoli, můžete si vybrat svou polohu a získat přístup k enormnímu množství informací, které vás překvapí. Můžete dokonce vidět minulé události, jako například zatmění slunce minulé pondělí.

Hvězdná procházka

Běžná cena „Star Walk HD“ (pro iPad) je 5,49 EUR, nyní však Můžete si jej po omezenou dobu koupit pouze za 2,29 €.

Star Walk HD - Sky Map (AppStore Link)

Star Walk HD – Sky Map

Vito Technology Inc.

5,49 €

Běžná cena „Star Walk“ (pro iPhone) je 5,49 EUR, nyní však Můžete si jej po omezenou dobu koupit pouze za 2,29 €.

Star Walk - Sky Map (AppStore Link)

Star Walk – Sky Map

Vito Technology Inc.

Volný, uvolnit

POZNÁMKA: všechny výše uvedené nabídky a propagační akce platí po omezenou dobu. Od té doby Novinky pro iPhone Můžeme jen zaručit, že jsou aktuální v době zveřejnění tohoto příspěvku, bohužel vývojáři obvykle neposkytují více informací až na několik výjimek. Pokud vás tedy některá z těchto možností zaujala, doporučujeme vám ji stáhnout co nejdříve, abyste využili slevu. Novinky pro iPhone Nesouvisí to s vývojáři ani příznivci těchto aplikací nebo zmíněných propagačních akcí.