GTA San Andreas Cheaty na Androidu

GTA San Andreas je nepochybně jednou z nejpopulárnějších her na Androidu. Tento titul skrývá mnoho triků a tajemství, díky nimž je hra ještě návykovější. Řekneme vám vše, co potřebujete vědět.

RockStar, tvůrce ságy Grand Theft Auto, je známý tím, že ve svých titulech zanechává spoustu tajemství, mrknutí a velikonočních vajíček. Na YouTube existují stovky videí, kde uživatelé ukazují všechna tajemství, která v každé verzi této legendy najdou.

Níže shrneme všechny triky, které potřebujete vědět, abyste si mohli plně vychutnat GTA San Adreas ve verzi pro Android.

GTA San Andreas ve verzi pro Android. / © ANDROIDPIT

Nezničitelné auto

V blízkosti letiště najdete auto plné značkových značek, jako jsou Coca-Cola a Pepsi. Nasedněte do tohoto auta a jeďte po městě. Všechna auta na vás zaútočí, ale neublíží vám, protože toto auto je nerozbitné.

Letoun AT-400

Na letišti Las Venturas jděte vlevo od vchodu a projděte automatickou bránou. Vstupte do hangáru na palubu skrytého letadla AT-400.

Odměny za misi

Sanitky

Mini hra Ambulance vám umožní vyzvednout zraněné kolemjdoucí a odvézt je do nemocnice. Projděte všech dvanáct úrovní v tomto úkolu a zvyšte své maximální zdraví na 150.

Hasiči

Nastupte do hasičského vozu a aktivujte tyto mise. Když vstoupíte, uvidíte budovy hořící na radaru. Uhaste oheň ve 12 úrovních mise, abyste dosáhli vybavení zpomalujícího hoření.

Probudit

Chcete-li aktivovat tyto mise, musíte vstoupit do policejního nebo vojenského automobilu a můžete se také sami orientovat na radaru, který se objeví za rohem, abyste našli podezřelé. Po dokončení 12 misí se vaše brnění zvýší o 150%.

Projděte všechny úrovně díky těmto tajemstvím. / © ANDROIDPIT

Posel

Naskočte na vlak a aktivujte doručovatele. Za porážku dvou z nich získáte cenu 50 000 $. Můžete je opakovat tolikrát, kolikrát chcete.

parkoviště

Když je úkol 55 WE TIP dokončen, oblékněte si parkovací oblek a jděte směrem k červené značce, která se objeví na obrazovce, abyste aktivovali parkovací mise. Projděte 5 úrovní a vydělejte 2 000 $.

Prostituce

Dokončete dvanáct pasáckých misí a vydělejte si peníze od prostitutek, které se ve hře objeví.

taxíky

Dokončete 50 sazeb a získejte extra nitro ve všech taxislužbách, které řídíte.

Nejlepší velikonoční vajíčka GTA San Andreas

  • Na mostě Gant Bridge: „Tady nejsou žádná velikonoční vajíčka. Můžete si přečíst ceduli s nápisem „Jděte pryč“.
  • Blízko pole 69 uvidíte otvor v tašce a šest těl uvnitř.
  • Velikost střílíte, pokud zastřelíte medvěda odstřelovací puškou.
  • Mezi 20:00 a 6:00 se na hřbitově v Los Santos objeví graffiti s nápisem „Families 4 Life“.

Víš víc? Sdílejte to se zbytkem!