GTA San Andreas

GTA: San Andreas je nyní k dispozici ke stažení z App Store

GTA San Andreas

Je k dispozici v App Store již několik hodin. Předělaná verze hry GTA: San AndreasDalší titul nahoře po úspěchu Grand Theft Auto ve ságe Rockstar: Vice City.

GTA: San Andreas pro iPhone nebo iPad je přesně stejný, jaký jsme si mohli užít před několika lety, ale s rozdílem přizpůsobené ovládací prvky Abychom si však hru mohli užít na zařízeních s dotykovou obrazovkou, budeme mít také možnost hrát s novými joysticky, které budou vydány velmi brzy a budou kompatibilní s mnoha hrami.

Graficky, GTA: San Andreas pro iPhone a iPad, Poskytuje grafiku ve vysokém rozlišenívylepšení osvětlení a podrobnější modelování. Díky tomu je hru možné hrát pouze na následujících zařízeních: iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPod Touch 5. generace, iPad 2, 3. a 4. generace, iPad Air, iPad Mini a iPad Mini s Retina displejem.

Pokud jde o hraní, Rockstar zahrnul do tohoto GTA stát San Andreas a jeho tři hlavní města (Los Santos, San Fierro a Las Venturas), něco, co nám poskytne okolí. 70 hodin hry dokud nedokončíte všechny hlavní a vedlejší mise.

Pokud si chcete tuto úžasnou hru užít na svém iPhonu nebo iPadu, můžete si zdarma stáhnout GTA: San Andreas pouze z App Store. 5,99 EUR Pokud kliknete na odkaz níže:

Aplikace již není k dispozici v App Store

Více informací – GTA: Vice City je skvělá hra na úkor skandálu