Gumslinger, nejzábavnější střílečka, jakou kdy vyzkoušíte

Všichni jsme vyzkoušeli skvělou hru na našem mobilním telefonu, který jsme nakonec připojili. Je to jeden z těch, kteří nedávají smysl, ale pořád nás baví, nebo alespoň dobře zasmát.

Nedávno jsme šli do obchodu Play, abychom lovili některé méně známé hry, a mezi recenzemi a recenzemi jsme narazili na velmi zvědavou hru. Gumslinger je hra, ve které dvě gummies bojují v soubojích 1 na 1.a je to tak jednoduché, ale zároveň tak zábavné, že jsme se rozhodli věnovat tomu článek.

U Gumslingera je klíčové přežití nejsilnějších

V Gumslingeru Postavíte se na místo žvýkaček, koupíte si zbraň a budete bojovat v soubojích proti jiným lidem 1 vs 1 hra. Tyto hry budou původně součástí turnajů až s 64 účastníky a budou vyhrávat budete muset přežít se stejným indikátorem zdraví aniž by byl vyloučen.

Je pravda, že se můžete zlepšovat po každé hře, ale musíte za ni platit a zdroje jsou omezené. Proto udržování stejného měřiče zdraví dodává určitou složitost a velký stres, protože musíte být nejrychlejší a nejpřesnější ano nebo ano. Stejně jako u hry Flappy Bird jste posedlí prvním materiálem, na kterém bude hra závislá.

Odemknout můžete i další herní režimy jak postupujeme a hvězdy získávají. Najdete klasickou mini hru střílení na plechovku, kachny a dokonce i výzvu nejlepšího střelce na terč. Každopádně je to zajímavá a skvělá střílečka.

Fyzika je Gumslinger nejlepší

Želé fazole Gumslinger střílí Android iOS

Víme, že dynamika střílečky 1v1 není nejjasnějším nápadem, který najdete, takže bylo třeba přidat ještě něco jiného, Ne? Vývojáři společnosti Gumslinger to věděli a ze stejného důvodu brali gumové věci velmi vážně. Fyzika ve hře je klíčem k přežití, ale je to také zábavný obsah..

Jelikož se jedná o gumové panenky, kulky neproniknou do vašeho těla, neodrazí se a nezpůsobí, že budete tlačeni podle toho, kam vás zasáhli. Tak, Pokud se vám podaří vystřelit několik ran v řadě, vyhodíte svého nepřítele do vzduchu. Díky tomu bude pro vás velmi obtížné vás zastřelit, protože ztratí svůj střelecký úhel, ale také vám to znesnadní.

Gumslinger android ios bezplatná hra virální duel želé

Zkombinujte složitost nutnosti mířit mezi výstřely, adrenalin z toho, že jste nejrychlejší, a úzkost ze snahy o přežití a budete konfrontováni s velmi zábavným (a stresujícím) koktejlem.

Samozřejmě, jak vyděláváte peníze Můžete odemknout lepší postavy, zesílit je, koupit lepší zbraně a další. Gumslinger je zdarma, ale obsahuje reklamy, které musíte zaplatit za jejich odstranění, ale příliš se neobtěžují.

Podle očekávání, K dispozici v Obchodu Play pro mobilní zařízení Androida v App Store pro zařízení iOS. Stáhněte si nyní a užijte si hodiny zábavy s hrou, která je stejně směšná i zábavná.

Gumslinger

Gumslinger začíná získávat pozornost, ale pokud jich máte dost, jsme si jisti bude virové vysokou rychlostí. Takže to zkuste hned, takže když to má každý, vaše postava nebude poražena.