Hackování zařízení Nexus 5 vám poskytne 64 GB prostoru

Hack Nexus 5 Umožňuje vám rozšířit úložný prostor smartphonu na 64 GB.

Nexus 5 V roce 2013 se stal nejprodávanějším smartphonem se systémem Android. Snapdragon 800 vycházel s procesorem, 1080-pixelovým displejem a dobrou výdrží baterie, ale s poněkud omezeným úložným prostorem.

Technologie v chytrých telefonech se každým dnem zlepšuje, poskytuje více úložného prostoru, delší životnost baterie a lepší fotoaparát s vyšším rozlišením. Stejně jako ostatní smartphony Nexus však stárnou a nedokáží se vyrovnat se smartphony se stávající technologií baterií. Podle kanadského ministerstva životního prostředí je každý rok vydáno přibližně 60-70 smartphonů.

Uživatel Nexus 5 Z Ukrajiny a uživatele fóra Vývojáři XDA, KApetz2 Rozhodli se zvýšit paměť svého smartphonu z výchozích 16 GB na 64 GB, protože proto pečlivě oddělili logickou desku svých smartphonů a poté vyměnili stávající 32GB čip za nový 64GB čip, který si koupili za 35 $.

Hackování zařízení Nexus 5 umožňuje rozšířit úložný prostor smartphonu na 64 GBHackování zařízení Nexus 5 umožňuje rozšířit úložný prostor smartphonu na 64 GB

Zpočátku, KApetz2 Diskutoval o svém nápadu s vývojáři na fóru, ale od ostatních členů se mu příliš nedostalo pozornosti. Jak bylo uvedeno výše, Nexus 5 přišel se dvěma modely, jedním 16 GB a druhým 32 GB, ale KApetz2 se podařilo provozovat model s 64 GB úložiště.

KApetz2 Mluvil také o krocích, které podnikl ke zlepšení úložného prostoru. Nexus 5. Varoval však, že postup je obtížný. Rovněž varoval uživatele, že jejich zařízení mohou mít vážné problémy, pokud dojde k poškození interního hardwaru.

Uvolněte úložný prostor smartphonu opatrnou výměnou stávajícího úložného čipu. 16 GB na 64 GBVytváří tak model, který společnost dosud sama neprodukovala, a bojuje tak s prostorovými omezeními.

Pokud se chcete dozvědět více o této zajímavé „opravě“, můžete si přečíst něco více ve vlákně fóra XDA. Nedoporučuje se však tento postup vyzkoušet sami, protože by mohlo dojít k vážnému poškození zařízení a na stole by mohl zůstat pěkný těžítko.