Halfbrick Studios oznámilo svoji první hru o tři roky později, již…

války s magickými cihlami

Pokud nevíte, Halfbrick Studios je tvůrcem světově proslulých her jako Fruit Ninja a Jetpack Joyride. Je to však už nějaký čas, co konečně vydali něco nového. Ale tentokrát, Halfbrick Studios oznámily svoji první hru za poslední tři roky.

Nová hra se jmenuje Magic Brick Wars a je to multiplayerový titul tower defense v reálném čase. Čtěte dál a objevte každý detail!

Tower tower, která kombinuje Magic Brick Wars, Tetris a Bomber Man

V Magic Brick Wars, každý hráč má základnu a blízkou oblast kolem sebe. V této oblasti můžete ovládat geometrii ve stylu Tetris a různé postavy (věže), abyste protivníkovi ztížili útok na vaši základnu.

Vlastnosti této zajímavé hry mnoho šílených postav a ještě bláznivější boostery. Někteří z těchto buffů mohou vaše jednotky zmrazit, jiní mohou způsobit explozivní poškození a dokonce otrávit okolní vojáky.

V Magic Brick Wars Fight můžete: Vyberte si své oblíbené postavy z her Fruit Ninja a Jetpack Joyride. Jedná se o hru pro více hráčů v reálném čase s epickými hrdiny, magickými schopnostmi a smrtícími pastmi.

Postavte cech a Vytvořte si vlastní komunitu pomocí chatu v reálném čase a přátelských bitev. Najděte si přátele a vyzvěte je na speciální duel. Jak vidíte, čelíme konkurenční hře, kde si můžete měřit své dovednosti před mnoha lidmi.

Video také odhaluje, že: bude zde trofejní systém a další manový systém pro vytváření vojáků ve hře. Nepochybně bude mít všechny potřebné prvky, abyste mohli být připojeni.

Pokud si chcete vyzkoušet Magic Brick Wars, můžete to udělat z obchodu Google Play kliknutím na tlačítko pod těmito řádky. A pokud vás tato nová hra Halfbrick Studios zaujme, můžete se také podívat na tyto další tower defense hry pro Android. Jsme si jisti, že jeden z nich budete milovat!

Co o tobě, Vyzkoušíte si na svém mobilu nové Magic Brick Wars?