Hardway, hra, kde je nejtěžší vytvářet silnice

dl-hardway-endless-road-builder-apk-v0-0-48-android-free-9

Je úterý. To znamená, že nás čeká dlouhý týden, a proto se budeme nudit nebo čekat hodiny. Náš mobilní telefon je jedním z nejlepších nástrojů boje proti nudě, ale může být také na obtíž, když se chceme soustředit na naši práci nebo studium. Pokud víte, jak to správně zkontrolovat, měli byste vědět, že každodenní hra již dorazila, kapitola, kde najdete hru každý den.


Kapalné baterie mají v mobilním telefonu co říct


Víme, že hry pro Android jsou krátkodobé a můžete si je zahrát několik hodin. Na konci tohoto období bude možná nutné znovuotevření na několik týdnů nebo dokonce odstranění. Z tohoto důvodu vám hraní her každý den dává příležitost hrát každý den v týdnu něco nového, aniž byste zmeškali svátky. Dnes vám necháme zábavné a rychlé doručení, kde můžete strávit trasu vlakem nebo autobusem méně zdlouhavou.

Hardway je jedna z těch her, které si stáhnete s ikonou a informacemi, které vám vývojář nechal na Google Play. Ačkoli to není hra, kterou chcete hrát neustále, nemůžeme říci, že je zklamáním. Je mnohem lepší se bavit, hrát několik rychlých her a vrátit se k tomu, co děláte.

photo5947071293436307515

Hardwayovým cílem je jít co nejdále. Budeme muset vytvořit způsoby, jak toho dosáhnout. Řekli jsme, že hry jsou rychlé, ale opravdu záleží na tom, jak dobře hrajete. Nejsou zde žádné úrovně, ale musíte jít co nejdále. Našli jsme různé scénáře, kam dát cesty. Začínáme v travnaté a slunné krajině, ale projdeme ledovci nebo bouřlivými horami.

Ovládací prvky jsou velmi jednoduché, protože musíte podržet pouze část obrazovky. Jakmile jeden konec cesty projde oblastí, kterou chcete umístit, bude to tak jednoduché, jako když ji pustíte. Budeme to muset udělat s každým blokem, aby mezi nimi mohlo auto plynule projíždět. Ztratíme-li část silnice, musíme začít znovu.

Nejlepší na hře jsou její animace, desítky aut na výběr nebo různé ceny. Je to bezplatná hra, ale za odstranění reklam můžeme platit.


Nové adaptivní ikony i pro Android O


Hardway | Google Play