Hearthstone: Demonstrace karet Scholomance – vyškolený Elekk

James se obvykle vyskytuje u opice.

Představujeme vám popis našich karet pro Scholomance Academy: Elekk vyškolený. Na tento chytrý boi se nikdy nezapomíná. Pokud to není umlčeno.

Milujeme karty Elekk v Hearthstone. Obvykle se zaměřují na míchání nebo kreslení z vašeho balíčku, občas vyskočí a pak se vzorec jedinečně roztočí.

Úvodní karta Scholomance – Elekk-Trained

Vyškolený Elekk je posledním sloním kamarádem, který šel na Scholomance Academy, nejnovější expanzi Hearthstone. Stejně jako jeho současníci může komunikovat s vaším balíčkem a být zařazen do jakékoli třídy jako neutrální karta.

Augmented Elekk od Project Boomsday byl skvělý s kartami jako Wrenchcalibur (a spousta legrace s akademickou špionáží) a Elekk z Grand Tournament King King byl velmi solidní rané losování karet pro třídu Hunter.

Toto je však více zaměřeno na kombo. Jemný Elekk si pamatuje každé seslané kouzlo, když byl na desce, a díky efektu Deathrattle je zamíchá zpět na svou palubu.

Vidíme, že to funguje se strukturami ve stylu kasinového čaroděje, společně s Mana Cyclone a podobně, abychom vytvořili opakující se verze kouzel a dávali spoustu paliva, aby ve hrách vydržel dlouhou dobu. Mohou to také chtít kontrolní paluby – oddálení únavy je zásadní pro kontrolu proti ovládacím zásahům a získání dalších kopií tvrdého prosévání nebo otevřených kouzel z hrací plochy může být zásadní.

Stavový řádek je pevný jako 3 3/4 many, zkuste ho nezabít, aniž byste seslali kouzla, která chcete. Pokud je váš trénovaný Elekk umlčen, nebudete také moci dostat kouzla zpět na palubu, takže ho v případě potřeby zabijte.

Podívejte se níže na Eduk Elekk, abyste získali představu o tom, jak to funguje!

Budeme dostávat všechny aktualizace Akademie Scholomance, jakmile se objeví – informace o časech vydání Scholomance Academy a všechny karty duální třídy a seznamy balíčků budou k dispozici zde!