Hermès zítra vydá nový řemínek pro Apple Watch

Před rokem Spojení Apple s módní značkou Hermèsje jednou z nejvýznamnějších společností, která je známá svými nejexkluzivnějšími koženými oděvy a doplňky. Dohoda společností Apple a Hermès se zaměřila na uvedení řemínků pro Apple Watch, a to přerostlo do bodu, kdy módní firma vydala o něco levnější silikonový řemínek pro Apple. Apple Watch.

Zdá se, že spojení mezi těmito dvěma značkami zde nekončí, pokud budeme postupně vidět, jak narostly řemínky Hermès pro Apple Watch, nyní to potvrzují lidé z časopisu Vogue. Apple zítra na Černý pátek 25. listopadu v Apple Store vydá nový řemínek Hermès.

Jak můžete vidět na obrázku na začátku tohoto příspěvku, nový řemínek Hermès Design «Ecuador Tatouage» od designéra Roberta DalletaJednalo se o zcela odlišný design a jeho protagonista od značky Hermès, který své pásky opírá o kožené doplňky, z toho, co jsme dosud viděli.

Na rozdíl od jiných řemínků Apple Watch vydaných značkou Hermès, Tento nový opasek se bude prodávat pouze v autorizovaných prodejnách Hermès.V zásadě ho nenajdeme v žádném Apple Storu, ale nikdy nevíte, že nás kluci z Cupertina překvapí tím, že využijí výhody návratu Black Friday do Apple Storu. Samozřejmě připravte portfolio, stejně jako celá řada Hermès pro Apple Watch, nenajdeme nic hospodářský, tento nový řemínek bude mít cenu 419 eur nebo 442 amerických dolarů. Je to perfektní příjezd na vánoční kampaň a mohl by to být perfektní dárek pro Apple Watch vašeho partnera …