Herní klávesnice Razer Tartarus Pro, vše, co potřebujete vědět

Jak jistě víte, pokud jste pravidelnými čtenáři Planeta Red, obvykle s vámi pravidelně mluvíme o různých produktech vydaných společností Razer. Výrobce specializující se na vývoj zařízení pro hráče. Před několika dny Razer vydal novou klávesnici, ale ne běžnou klávesnici, ale novou Razer Tartarus Prozařízení, které lze volat přídavná mechanická klávesnice nebo gamepad.

Není to zařízení, které lze popsat jako nové samo o sobě, ale vývoj modelu. Tartarus, byl spuštěn v roce 2013, který je již vzdálený.

Funkce Razer Tartarus Pro

Podle vlastních slov výrobce Razer Tartarus Pro Jedná se o první klávesnici s optickými analogovými přepínači navrženými tak, aby poskytovaly vynikající ovládání hry.

Není to poprvé, co jsme s vámi hovořili o tomto typu přepínačů, protože je součástí dalších produktů společnosti, jako je mechanická klávesnice. Razer Huntsman Elite. Tyto proprietární přepínače umožňují měřit hloubku každého stisknutí klávesy, což umožňuje simulovat analogový vstup podobný vstupu joysticku. Kromě toho můžeme upravit aktivační bod v rozsahu od 1,5 mm do 3,6 mm, aby lépe odpovídal našemu hernímu režimu.

Schopnost určit stupeň tlaku lze použít k provádění různých akcí, zejména k částečnému a úplnému tisku; to nepochybně pomůže mnoha fanouškům videoher.

Razer Tartarus ProRazer Tartarus Pro

Konfigurace Klávesnice Razer Tartarus Pro Obsahuje 32 kláves a je dodáván s osmipolohovým joystickem nebo ovládacím prvkem. Všechny klávesy kromě tohoto ovládání jsou programovatelné. Boční klávesa nám umožní rychlou změnu mezi osmi různými konfiguračními profily, které můžeme uložit do paměti zařízení.

Klávesnice Razer Tartarus Pro Kompatibilní se všemi podporovanými hrami herní ovladač. Je zdoben programovatelným podsvícením prostřednictvím vlastního ovládacího softwaru Razer. Razer Chroma a připojuje se k počítači pomocí opleteného kabelu.

Cena Razer Tartarus Pro

Razer Tartarus ProRazer Tartarus Pro

Klávesnice Razer Tartarus Pro stojí 130 $ a pro Evropu ji můžeme získat za zhruba 150 eur. K dispozici ve dvou barvách; černá barva a druhá je bílá, což je u různých produktů Razer velmi běžné.

Zdroj: Razer

Zdravím z hloubky bytů.