Herní náhlavní soupravy HyperX Cloud MIX přicházejí v nové barevné kombinaci

HyperX, herní divize společnosti Technologie Kingstonoznámila herní sluchátka HyperX Cloud MIX Rose Gold Edition. Tato nová sluchátka jsou vlastně předěláním starého známého. HyperX Cloud MIXje zařízení, které bylo vydáno před rokem. Při této příležitosti byla zvolena základní zlatá, bílá a růžová barevná kombinace, aby si dívky, které hrají hry, mohly užívat své zařízení v barvách, které by se jim mohly líbit více.

Funkce HyperX Cloud MIX Rose Gold Edition

Z technického hlediska se nová sluchátka nijak neliší od původního modelu. Znamená to, že HyperX Cloud MIX Rose Gold Edition Používají dvoukomorový design a 40 mm zářiče. Bylo konstatováno, že opakovatelný frekvenční rozsah je mezi 10–40000 Hz, impedance je 40 ohmů a harmonický koeficient nepřesahuje 2%.

Produkt váží 260 g, odnímatelný držák mikrofonu zvyšuje hmotnost na 275 g. I když nemá odnímatelný mikrofon, měli byste si uvědomit, že se stále jedná o herní sluchátka, protože tato sluchátka mají vestavěný mikrofon.

Náhlavní soupravu lze připojit ke zdroji zvuku pomocí odpojitelného kabelu a umožňuje také připojení přes Bluetooth 4.2. Autonomie je v tomto případě 20 hodin.

HyperX Cloud MIXHyperX Cloud MIX

Dostupnost a ceny HyperX Cloud MIX Rose Gold Edition

Cena HyperX Cloud MIX Rose Gold je 200 $, výměna přibližně 180 eur. Pokud jde o dostupnost, řekněte, že prodeje již začaly, takže je najdete v různých online a kamenných obchodech.

Zdroj: HyperX

Zdravím z hloubky bytů.