Herní sluchátka Logitech G Pro X vytvořená některými z nejlepších hráčů

Herní sluchátka Logitech G Pro X vytvořená některými z nejlepších hráčů

Druhý den jsme mluvili o pravdě Logitech uvede na trh nový produkt s Modré mikrofonyzejména o nových sluchátkách. Dnes je toto zařízení představeno. První ve světě Logitech herní sluchátka vezme si jeho jméno Logitech G Pro X. Náhlavní souprava navržená hráči a pro hráče.

Výrobce si je vědom aktuálního významu her pro více hráčů v naší kultuře a společnost nám s ohledem na tento význam nabízí nová sluchátka, která vynikají jak kvalitou zvuku, tak kvalitou zvuku. Aniž bychom zapomněli na další prvky, jako je design nebo pohodlí, které nám mohou poskytnout.

Faktor pohodlí je velmi důležitý, zvláště když existuje mnoho profesionálních i amatérských hráčů, kteří tráví spoustu hodin se sluchátky uprostřed hry.

Tyto Logitech G Pro X Vyvinuto ve spolupráci s předními hráči.

Logitech G Pro XLogitech G Pro X

Funkce Logitech G Pro X

Pokud jde o strukturu nových herních náhlavních souprav Logitech, znamená to, že vaše nové zařízení je vyrobeno z hliníku, vysoce kvalitní syntetické kůže a měkké paměťové pěny. Sada kompletní s použitím sametového polštáře.

Společnost Modré mikrofonyPodílel se také na tvorbě těchto nových náhlavních souprav od společnosti, které nedávno získala společnost Logitech. Zejména technologie Logitech G Pro X, Modré VO! CEodpovídá za kvalitu přenosu hlasu uživatele.

Pokud jde o kvalitu zvuku poskytovanou těmito sluchátky, společnost Logitech uvádí, že se používají 50 milimetrové zářiče s frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz a impedancí 35 ohmů….

Mimochodem, sluchátka váží 320 gramů. A můžete si všimnout podrobností, které odhalují jeho kvalitu v jeho struktuře.

Kromě sluchátek najdeme v jejich krabicích dva odnímatelné kabely, výše zmíněné sametové podložky, mikrofon, rozdělovač pro dva samostatné kabely (mikrofon a sluchátka), krytku a externí zvukovou kartu s USB portem. .

Cena Logitech G Pro X

Cena Logitech G Pro X je stanovena na 130 $, což je zhruba 116 eur.

Zdroj: Logitech

Zdravím z hloubky bytů.