Heroes of Order & Chaos: Online hra pro více hráčů pro iPad

Heroes of Order & Chaos: Online hra pro více hráčů pro iPad

Nyní k dispozici pro váš iPad v App Store Hrdinové řádu a chaosu: online hra pro více hráčů. Tato nová hra od Gameloftu vám umožní bojovat se zlem v arénách v režimu pro více hráčů vytvořením týmu hrdinů se svými přáteli. Heroes of Order & Chaos je první MOBA hra, která se objevila v App Store. Multiplayerová online bitevní aréna a první hra svého druhu pro mobilní zařízení. Samotná hra vás povede od samého začátku, abyste se neztratili a mohli z ní vytěžit maximum.

Heroes of Order & Chaos: Online hra pro více hráčů na iPadu

Tato hra vám umožňuje vybrat si z několika hrdinůna začátku však budete mít možnost hrát pouze se třemi hráči. Vyberte si svého oblíbeného, ​​protože pak můžete spojit síly s ostatními hráči a spojit své dovednosti se sebou a vytvořit skvělý útočný tým.

Heroes of Order & Chaos má velmi kompletní nabídku, kde budete mít možnost vybrat si hru, ke které se chcete připojit. Můžete také vybrat hráče, se kterými se chcete spojit, a zobrazí se statistická tabulka vašich nejlepších výsledků.

Tato hra vám také dá body schopností, jak postupujete a zvyšujete úroveň. S těmito body můžete rozhodnout o odbornosti, která dá vaší postavě: Barbarian, Mage, Support nebo Guardian. Přizpůsobte si svoji postavu zakoupením nových textur.

Počet hrdinů, které si můžete vybrat, se zvýší na 30, když odemknete všechny postavy: válečníky, mágy, lukostřelce a příšery všeho druhu. Jakmile vyhrajete bitvy, získáte také poklady, které zvýší vaši sílu.

Heroes of Order & Chaos: Multiplayer Online Game Video for iPad:

Heroes of Order & Cahos je první hrou pro iPad, kde si můžeme tento druh bitvy užít. Tato hra je kompatibilní se všemi modely iPadů, včetně iPad Minia můžete hrát se svými přáteli, kteří tvoří vaše vlastní klany. Grafika je velmi dobrá a hra se pohybuje velmi plynule, přestože na obrazovce poskytuje spoustu informací. Připojení ke hře je snadné a brzy zjistíte, že hrajete na nové mapě. Tato hra je zdarma v App Store, ale ve hře máte možnost zaplatit za nákup pokladů za různé ceny od 1,79 EUR do 89,99 EUR, které stojí nejvíce kořisti.

Sdílejte tuto skvělou hru pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!