Hiketop +, získejte zdarma sledovatele na Instagramu

Hiketop + aplikace Získejte zdarma sledovatele na Instagramujednoduše a dokonce získáte více lajků pro vaše fotografie. Samozřejmě, jak si dokážete představit, následovníky, které společnost Hiketop + získává, se nezajímají o váš profil na Instagramu, ale o „trackback“, takže je sledujete.

Tato aplikace je ve skutečnosti zdarma, protože se jedná o určitý druh „Instagram market“: Sledujete ostatní lidi, milujete jejich příspěvky a sledujete jejich videa, abyste dosáhli stejné věci jako Hiketop +.

Hiketop + upřednostňuje strategii na sociální síti více než analyzováním svých sledujících na Instagramu snadný Y Rychle. V každém případě má provoz aplikace určitý trik, protože akce, jako je sledování nebo lajkování profilů, jsou nějakým způsobem domácí měna volání “Diamanty”.

Podívejte se na roční jednorázové losování Netflixu na Instagramu

Získejte diamanty Volný, uvolnita jejich používání Hiketop + us Sledovatelé a lajky na Instagramu. Samozřejmě také možnost nákupu diamantu Pro ty, kteří si myslí, že je příliš pomalé je získat zdarma prostřednictvím akcií, za skutečné peníze

Obrázek - Hiketop +, získejte zdarma sledovatele na Instagramu

Získejte sledující, ale nesledujte

Hiketop + má chybu ve svém fungování: Pokud se uživatelé, kteří se navzájem sledují, přestanou navzájem sledovat („přestat sledovat“), jejich účet Instagram nakonec skončí stoupenec stoupencea ve většině případů se chce stát ovlivňovatelem.

Z tohoto důvodu je v aplikaci možnost zjistit, kdo nás přestal sledovat, a Hiketop + umožňuje, aby tyto účty velmi přísně trestal.

Další zajímavou funkcí je, že Hiketop + nabízí bezplatné sledovatele obou Instagramů. Android jako ios. V prvním případě si můžeme aplikaci stáhnout z Google Play, ale oficiální obchod Apple ji nepodporuje, takže nás nutí stahovat soubor IPA, jako bychom byli vývojářem, který aplikaci testuje.

Twitter přestane počítat „zmrazené“ účty jako sledující

Hiketop + obecně funguje, ale všechno kolem je trochu podezřelý. Dává nám sledovatelům zdarma, ale ti, kteří přispívají pouze určitým počtem, se o náš Instagramový profil opravdu nezajímají.

Kromě toho má Instagram riziko, že znovu smaže nesprávné sledovatele a přijde o naši práci, a nikdy nevíme, jestli bude náš účet Instagram v nebezpečí, pokud se přihlásíme prostřednictvím aplikace třetí strany.

Je to jasné Procházka+ přiláká mnoho uživatelů, protože Zdarma sledující na Instagramu často zajímavé a aplikace opravdu dělá to, co slibuje.

Taková jsou oznámení Instagramu, když máte 8 milionů sledujících

  1. Stáhněte si Hiketop + pro Android / iOS

stažení

Co si myslíte o hiketop +? Přesvědčuje vás jejich systém, abyste rychle a zdarma získali následovníky?