Hlavní rysy Samsung Galaxy A50s odhaleny

Společnost Samsung se chystá vyměnit modely řady A, které uvedla na začátku roku. Nové terminály budou pojmenovány stejně jako ty předchozí, pouze s písmenem „s“ na konci. Jedním z prvních terminálů, které uvidíme, že bude reagovat na tuto změnu v pojmenování, je dotyčná aktualizace. Galaxy A50 který bude volán při aktualizaci Samsung Galaxy A50s.

Specifikace Samsung Galaxy A50s Již se objevil na webu, zejména na jednom z referenčních webů v tomto odvětví. Testovací web Geekbench nebo testy, jak jsme řekli, děkujeme za znalost jeho hlavních funkcí.

Samsung Galaxy A50sSamsung Galaxy A50s

Ti, kdo očekávají výrazné zlepšení hardwaru, nebudou mít moc štěstí: to, co vidíme. Galaxy A50 (katalogové číslo modelu SM-A507FN) téměř úplně opakuje předchůdce.

Tento model podle databáze Geekbench Procesor Exynos 9610 SoC, Mít 4 GB RAM a přijde s Operační systém Android 9 Pie. Jak jsme vám vysvětlili, že ve výkonu Galaxy A50 a Galaxy A50 nebude žádný významný rozdíl.

To naznačuje, že všechna vylepšení v nové verzi budou spojena s obrazovkou, fotoaparátem a (nebo) baterií … budeme si muset chvíli počkat, abychom věděli, jaké jsou tyto rozdíly … buďte trpěliví.

A pokud nejste, sledujte všechny novinky, které zveřejňujeme na planetě Red, a sledujte nás na našich sociálních sítích … protože vám máme co říct a věříme, že budou stejně zajímavé jako uvedení těchto Galaxy A50, nezůstaňte bez nich a prozkoumejte je.

Zdroj: Nashville Chatter

Zdravím z hloubky bytů.