Hogwarts Mystery, další podrobnosti o této dlouho očekávané hře

Před více než měsícem jsme vám řekli o nové videohře Harryho Pottera pro mobilní platformy: Harry Potter: Hogwarts Mystery. Dosud jsme měli o tomto tématu velmi málo informací, ale Pravdou je, že bychom si už mohli začít představovat, z čeho by tato videohra sestávala, ve které můžeme mít na bradavické škole stovky dobrodružství. magie a čarodějnictví, stejně jako možnost navštěvovat různé třídy.


Časopis Pro Android – 10. vydání (leden 2018)


To pomohlo fanouškům ságy a knih představit si, jaké to je být v Bradavicích, a učit se od různých učitelů, které jsme viděli v každém pokračování. Datum vydání této videohry bylo stále záhadou, takže jsme mohli jen čekat na nové informace abychom nám poskytli více podrobností. Informace zveřejněné vývojářem Jam City

Harry Potter: Bradavické tajemství přichází letos na jaře

Objevily se nové podrobnosti týkající se fungování hry, například skutečnost, že můžeme plně přizpůsobit svého avatara, a také skutečnost, že každé rozhodnutí, které učiníme v průběhu historie, ovlivní její fungování. Samozřejmě si také můžeme vybrat dům, který nám přiřadil Třídící klobouk.. Naštěstí jen málo šťastlivců bude moci vyzkoušet Harry Potter: Hogwarts Mystery velmi brzy, ale bohužel ti, kteří se zúčastní akce Oslava Harryho Pottera konané v Orlandu 26. – 28. ledna, to budou moci udělat.

Pro ostatní uživatele Harry Potter: Hogwarts Mystery bude k dispozici na jaře tohoto roku.I když stále přesně nevíme, kdy se to stalo, doufáme, že k tomu dojde co nejdříve, protože existuje velmi dobrá komunita budoucích uživatelů, která může rychle zlepšit vývoj videohry. Můžeme se také předem zaregistrovat pomocí odkazu níže, abychom hru a všechny novinky o ní dostali co nejdříve.

Poslední věc, kterou víme o této hře Děj se odehraje mezi narozením Harryho Pottera a jeho přístupem k Bradavicím, když Nymphadora Tonks a Bill Weasley byli studentiČelíme tedy historii, kterou je třeba zneužít, a postupně se o ní dozvídáme další podrobnosti. Pokud máte další dotazy týkající se Harryho Pottera: Bradavické tajemství, doporučujeme vám přejít na oficiální web, kde najdete další podrobnosti.


Instagram vás upozorní, když pořídíte screenshoty příběhů