Hogwarts Mystery je nyní k dispozici pro Android

Hogwarts Mystery je nyní k dispozici pro Android

Už několik měsíců vám vyprávíme všechny novinky o jedné z nejočekávanějších her roku 2018. Harry Potter: Bradavické tajemství. Tato hra, Harry Potter Vstupte do Bradavic a nechte nám velmi zábavné a vzrušující RPG. Před několika dny jsme oznámili, že hra bude oficiálně dostupná na jaře, ale hrát je možné ode dneška. Samozřejmě budeme potřebovat vědět anglicky, protože španělština v tuto chvíli není k dispozici. Také to není hra, kterou si můžeme stáhnout z Google Play, ale nainstalujeme jej z APK.


Časopis Pro Android – 10. vydání (leden 2018)


Neměli byste si dělat starosti s jeho původem, protože jsme jej zkontrolovali a je to zcela bezpečný soubor a hra se nainstaluje, nic jiného. Je normální, že k takovým únikům dochází, když mluvíme o dlouho očekávané hře. můžeme hrát ode dneška. Pokud jste fanouškem ságy, budete se cítit velmi identicky a budete schopni znovu vytvořit nejdůležitější momenty ságy.

Obujte si nejslavnějšího kouzelníka v kině a literatuře

Harry Potter: Hogwarts Mystery je jednou z filmových her, které si chtějí stáhnout miliony fanoušků. V průběhu let jsme viděli různé hry pro konzoly a další platformy, ale žádný z nich nevypadá jako tato mobilní RPG. S tím se ponoříme do života Harryho Pottera procházením celé ságy a samozřejmě nejpopulárnějších míst Bradavic. Abychom se posunuli vpřed, musíme sbírat různé předměty. Příčná uliceKromě výběru stran s kloboukem.

Můžeme učit se a používat magiiKromě získávání různých objektů ve filmu, které označují předchozí a další. Je to poměrně dlouhá hra, kterou lze zjednodušit pomocí kamenů. budeme muset koupit za skutečné peníze. Ano, dá se hrát zdarma, ale uvidíme, jak pomalá bude hra v některých případech a vývojáři to musí udělat. utrácení peněz za rychlejší postup a dokončit příběh.

Jak stáhnout Harry Potter: Hogwarts Mystery pro Android

Jak jsme vám řekli hra je dnes k dispozici ke staženíale ne prostřednictvím Google Play nebo španělštiny. Na to si budete muset počkat ještě několik týdnů, ale může to trvat několik měsíců. Pokud se těšíte na testování hry a nemůžete se dočkat, si můžete stáhnout Formát APK z tohoto odkazu. Toto je hra se spoustou 3D animací, takže na některých mobilních telefonech střední třídy nemusí fungovat dokonale.


Nejlepší aplikace pro vytváření a úpravy videí v systému Android


Harry Potter: Bradavické tajemství | APKMirror