Hokej za pouhých 10 centů na Google Play

anonymní

Když uvidíme zajímavou nabídku, která vám ušetří peníze z utrácení dalších peněz, víte, že to nějak necháme na vás. Dnes musíme hovořit o aplikacích, zejména o těch, které jsou v prodeji. Je to jedna z nejzábavnějších her na Google Play, To se na první pohled může zdát komplikované, ale s malou křivkou učení bude hrát hodně legrace.


Přijde Samsung Galaxy S7 Blue Coral do Španělska?


Máme několik možností a cena je opravdu směšná za celou dobu hraní, kterou nám poskytne. Stejná hra je k dispozici zdarma, ale bude obsahovat reklamy, které ztěžují viditelnost některých částí a nejsou pro tuto hru pohodlné.

Dynamika hokejových her na Google Play je obecně vždy stejná, což nám ponechává vyšší rovinu, kde vidíme celý kurt a různé hráče. V Ice Rage budeme potřebovat ovládat pouze jednoho hráče a uděláme to dvěma jednoduchými ovládacími prvky. Budeme mít joystick jedno tlačítko vlevo a vpravo. S joystick budeme ovládat pohyb hráče a tlačítkem můžeme zahájit nebo zatížení soupeře. víme hokej Faulů není mnoho, takže můžete druhého hráče házet na zem tolikrát, kolikrát chcete.

foto19589870279306537

Ovládání bude zpočátku trochu komplikované, ale jakmile to pochopíme, bude to velmi snadné a rychle se stane jednou z nejlepších her, které jsme nainstalovali. Máme několik režimů, Místo, kde můžeme hrát od rychlé hry, přes duel s jiným kamarádem na stejné obrazovce, až po mistrovství, kde můžeme zdokonalovat své dovednosti.

Ale bezpochyby nejlepší částí hry je její cena. V současné době Ice Fury Hockey, Google Play nám to nabízí za pouhých 10 centů. Prošli jsme skrz krabici a není pochyb o tom, že hra byla naložena na dobu nudy.

Ice Rage: Hokej | Google Play


Stáhněte si všechny vinice před zavřením aplikace