HONOR 30 Pro ukazuje svůj design na propagačních obrázcích

Druhý dubnový týden bude plný prezentací nových zařízení, protože v tuto chvíli víme, že Oppo Reno Ace 2 bude představen v pondělí 13. dubna, další den OnePlus představí OnePlus 8 a 8 Pro a následující den, 15. dubna, společnost HONOR dodá dva nové špičkové telefony. Představí HONOR 30 a HONOR 30 Pro. V posledních několika dnech o těchto terminálech HONOR mluvíme několikrátnám ukázal několik obrázků a filtrování některých jeho funkcí.

Dnes opět mluvíme o těchto telefonech, Přesněji o HONOR 30 ProByla představena v sérii propagačních obrázků, které nám ukazují zadní design a dvě barevné povrchové úpravy zadního okna. Necháme vám však všechny informace, které získáváme z těchto uniklých obrázků.

HONOR 30 Pro: tři zadní kamery a matný nebo lesklý povrch

Před několika dny jsme mohli vidět první obrázky kamerového modulu HONOR 30 Pro na telefonu značky, bez obrázku, což potvrzuje přítomnost kamery typu periskop na zadní straně. S těmito propagačními obrázky můžeme tuto funkci potvrditale rozložení se trochu liší od toho, co vidíme. V tomto případě je horní kamera typu periskopu, který je dodáván s dalšími dvěma senzory níže v nerovných vzdálenostech.

Oceňujeme také to, co vypadá jako LED blesk a laser automatického zaostřování na pravé straně tohoto modulu fotoaparátu. Nyní, vzhledem k tomu, že již známe některé podrobnosti těchto kamer, nejsou ani velkým překvapením. To, co nás zaujalo, je to, co nám tyto obrázky chtějí sdělit, což potvrzuje přítomnost dvou povrchových úprav v tomto HONOR 30 Pro, jeden matný a jeden lesklý, oba jsou stříbrné.

Podrobně vidíme, že vlevo (při pohledu zezadu) jsou tlačítka fyzické hlasitosti a zámku. čtečka otisků prstů bude integrována do obrazovky, něco, co potvrdí přítomnost OLED displeje na tomto HONOR 30 Pro. Je to méně než týden před jeho představením, takže je jen otázkou času, než se dozvíme všechny podrobnosti toho dalšího. vlajková loď čestný.

Zdroj | @ Daniel