Honor 9X Pro má za tuto cenu trojitý fotoaparát s 8 GB RAM, Kirin 810 a 48 MP.

Huawei pokračovalo v zavádění nových terminálů pro všechny úrovně a kapsy. Už jsme se setkali Nova 5 Y Nova 5iOčekává se při dokončení „vaření“ linka Mate 30. Dnes jsou formalizovány nové Honor 9X Y Honor 9X Pro. JE 9X Pro Jedná se o nejvýkonnější model a jak se budeme zabývat a uvidíme dnes, přináší pokročilé vybavení standardního modelu. To lze demonstrovat na hlavní komoře a technologii rozptylu tepla interiérových komponentů. Bez dalších okolků se podívejme, o co jde.

Vlastnosti Honor 9X Pro

Tyto Vlastnosti Honor 9X Pro:

Obrazovka a rozložení

Máme jednu Displej typu IPS LCD velmi široký kříž, S 6,59 palce Y Rozlišení FullHD + 2340 × 1080 pixelů. Kryt je vyroben z prvotřídních materiálů, 2,5D zakřiveného skla a kovových rámů. Mezi dalšími funkcemi je podobný standardnímu modelu 9X.

Paměť, procesor a operační systém

Procesor, který pohání stroj, počínaje charakteristikami motoru 9X Pro je to silné Hisilicon Kirin 810 Na frekvenci 2,27 GHz. A pokud jde o paměť, mobilní telefon je působivý 8 GB RAM. A to je vzhledem k tomu, že další RAM po 6 GB je prakticky zbytečná. Ale velmi velká paměť RAM nemůže nikdy ovlivnit a tato společnost ji uvedla do praxe. Na straně úložiště je to ještě lepší. Jen komplexní 128 GB nebo 256 GB ROMale na toto téma Paměť UFS 2.1. Vynikající! Karta microSD navíc rozšiřuje tuto paměť až na maximálně 512 GB.

Operační systém z výroby Android 9.0 Pie v privatizaci EMUI 9.1.1. Ale další aspekt Honor 9X Pro vylepšení oproti standardnímu modelu, chladící systém. Tento mobil kombinuje kovové součásti s cirkulací tekutin a odvádí teplo z vnitřních součástí. Východní kapalný chladicí systém může snížit teplotu až na 5 stupňů, což není zanedbatelné.

Honor 9X Pro má systém kapalného chlazeníHonor 9X Pro má systém kapalného chlazení

Buben

Baterie Honor 9X Pro tady je 4000mAh kapacitaideální 10W rychlé nabíjení. Je to zátěž, která může být trochu silnější, ale to je v pořádku.

Fotoaparáty

Na fotografii hlavní fotoaparát velmi podobný standardnímu modelu. Existuje však důležitý rozdíl. JE 9X Pro proto obdržel širokoúhlý snímač trojitá kamera se senzory 48MP + 8MP + 2MP. Funkce jsou velmi podobné modelu 9X. A co se týče selfie kamera se skládá z jediného 16 MP snímače.

Spojení

Mobilní telefon má aktualizované položky, například přenos dat. Duální 4G LTE Cat 12Máme Bluetooth 5.0, GPS navigaci, AGPS, GLONASS a BeiDou, wifi 802.11 dual band ac a USB typu C. 3,5 mm audio jack a Dual SIM slot. Kromě snímače otisků prstů jsou k dispozici také další snímače, jako je světlo, gyroskop, kompas a gravitace.

Honor 9X Pro je dodáván s 48 MP trojitým fotoaparátem a 16 MP vyskakovacím čelemHonor 9X Pro je dodáván s 48 MP trojitým fotoaparátem a 16 MP vyskakovacím čelem

Cena Honor 9X Pro

JE Cena Honor 9X Pro Kolem 340 eur za 128GB verzi ROM a přibližně 385 eur za 256GB verzi ROM (obě mají 8 GB RAM).

Výsledky a názory na Honor 9X Pro

Honor 9X Pro bezesporu působivý smartphone střední třídy. Cena je přiměřená, i když jistě poklesne během několika měsíců, vzhledem k konkurenci i jiných modelů. Huawei s výkonnějšími funkcemi.

Oficiální stránka Huawei ve Španělsku