Honor Play 8, nový základní telefon podznačky Huawei za necelých 100 eur

Cti nové Honor Play 8 pro nejekonomičtější rozsah a neměli bychom si to plést Honor Play Pro hry jako nic … Hrát 8 Vypadá to jako nejdostupnější mobilní telefon značky. Toho je dosaženo díky zahrnutému, ale dostatečnému hardwaru pro dosažení uspokojivého zážitku … Brzy se dozvíme více o tomto novém terminálu, kterému budeme určitě blízcí …

Vlastnosti hry Honor Play 8

Uvidíme co Vlastnosti hry Honor Play 8:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka je dostatečně velká s úhlopříčkou. 5,7 palce a moderní formát 19: 9. Tváří v tvář dokonalému panelu LCD s rozlišením HD + 1520 x 720 pixelů. Obrazovka má tenké rámečky, spodní část je o něco silnější a v kapce vody je skrytý horní zářez. Zadní strana je mírně strukturovaná a terminál má tloušťku pouze 8,5 mm, což mu přidává na vzhledu, a dodává se v černé a modré prezentaci.

Paměť, procesor a operační systém

Procesor čtyřjádrový Mediatek A22 Na 2,0 GHz je to model, který si společnost tentokrát vybrala v souladu se základní úrovní terminálu. Doprovázeno pamětí 2 GB RAM a úžasná 32 GB ROMje luxus pro taková mobilní zařízení. Kromě toho může karta microSD rozšířit paměť až na 512 GB. Dodává se s operačním systémem mobilních telefonů Android 9.0 Pie s přizpůsobením EMUI 9.0.

Buben

A na baterii je mobilní zařízení Kapacita 3020 mAhJe více než dost, abychom se vypořádali s hardwarem zařízení, které budeme standardně nabíjet pomocí portu micro USB.

Fotoaparáty

Fotografický systém rovněž sleduje trend prezentace dostatečného počtu prvků bez ozdůbek. hlavní fotoaparát má jediný 13 MP snímač (clona f1,8), LED bliká Selfie kamera má 5 MP snímač (s clonou objektivu f2.2).

Honor Play 8 je základní a velmi stylový mobilní telefonHonor Play 8 je základní a velmi stylový mobilní telefon

Spojení

Ve spojení máme přenos dat na úrovni 4G LTE a Bluetooth nás překvapuje verzí 5 plus duálním připojením 802.11 wifi a NFC. Port je tradiční micro USB 2.0, také 3,5 mm audio konektor a ano, nemá snímač otisků prstů, takže odemknutí bude zajištěno rozpoznáním obličeje pomocí přední kamery.

Honor Play 8 Cena

JE Cena Honor Play 8 Pod dosud dosažitelnými 80 eury je přesnější změna kolem 77 eur … velmi atraktivní prvek při výběru základního mobilního telefonu.

Honor Play 8 výsledků a názorů

Honor Play 8 Je to vynikající vstupní zařízení se základním a dostatečným hardwarem pro dobrý každodenní výkon a některé plusy, jako je 32 GB ROM paměť nebo duální připojení Wi-Fi a bluetooth 5. Mobilní telefon je designově atraktivní, elegantní a moderní. … Bezpochyby je dobrý začátek mobilní.

Oficiální stránka Čest ve Španělsku