HP x360 14, nejtenčí konvertibilní Chromebook na trhu … zatím

HP právě vydané Chromebook, Nový HP x360 14je nejtenčí kabriolet v současné době na trhu. V současné době jsou k dispozici předobjednávky s cenami od 599 USD, tj. 521 EUR v době změny.

HP x360 14HP x360 14

Vlastnosti HP x360 14

Společnost HP oznámila nový vstup na rostoucí prémiový trh Chromebooků. Váš nový notebook je 360stupňový notebook se závěsem, který lze použít ve čtyřech různých konfiguracích.

Zařízení je nejtenčím konvertibilním Chromebookem značky. Jedná se o pokračování původního modelu x360, který společnost vydala v roce 2017, ale měří 14 palců místo 11, s jasnějším designem a lepšími funkcemi … to znamená zvýšení ceny.

JE HP x360 14 Dodává se s dotykovou obrazovkou Full HD, má baterii, která poskytuje až 14 hodin používání. Má 64 GB SSD úložiště a 8 GB RAM. Pokud jde o procesor, můžeme zvolit konfigurace s procesory Intel Core i3 a i5 osmé generace. Navíc, i když je tlustý pouze 16 mm.

Pokud jde o konektivitu, obsahuje dva porty USB typu C, 1 port USB typu A, slot microSD a zvukový konektor.

Zdá se, že společnost HP zařízení navrhla po provedení průzkumu, kde většina respondentů uvedla, že kabriolety jsou mnohem zábavnější než běžné notebooky. Kevin Frost, viceprezident a generální ředitel HP Consumer PC, uvedl, že společnost to díky úspěchu společnosti vytvořila jako špičkové zařízení. HP Chromebook x2. „S úspěchem HP Chromebooku x2 na začátku letošního roku zákazníci signalizovali, že chtějí na svých zařízeních se systémem Chrome OS špičkové možnosti a výkonné prostředí,“ uvedl.

Dostupnost a cena HP x360 14

Když se HP X360 14 začne prodávat ve Spojených státech 21. října, bude muset konkurovat mnoha dalším zařízením ve své kategorii; S novým Chromebookem Yoga od Lenovo, který zahrnuje také 360stupňové závěsy, a Chromebookem Dell 2 v 1.

V současné době nevíme, zda společnost plánuje uvést tento notebook na jiné trhy, jako je Španělsko. I když v naší zemi těžko vidíme vzlet takových zařízení.

Prostřednictvím: HP

Zdravím z hloubky bytů.