Hra Fantastic Animals je nyní k dispozici pro Android

fantastická monstra

Pokud jste fanouškem Harryho Pottera, určitě víte, že nový film Fantastická zvířata se zítra promítne ve všech kinech ve Španělsku. Bylo inspirováno kouzelným světem JK Rowlingové a zanechá nám nová kouzelnická dobrodružství, než se Harry stane kouzelníkem. Sledování tohoto filmu je bezpochyby nutností pro všechny fanoušky Harryho Pottera, kteří si již své lístky zakoupili.


OnePlus porovnává své rychlé nabíjení s Pixel


Warner Bros oznámil, že v určitém okamžiku to bude hra pro Android a IOS, a to už je. Dnes jsme mohli vidět, jak se nová hra filmu dostala na Google Play. Nejedná se o příběh nebo hru, jak jsme očekávali, ale i tak je docela zábavné ji hrát.

Nová hra není to, co jsme očekávali, protože nebudeme moci ovládat žádné postavy ani nic podobného. Je to hra, kde budeme s Ministerstvem kouzel a budeme muset vyšetřovat případy, abychom našli viníka, nebo s řešením.

Musíme to udělat tak, že najdeme objekty v obraze, vrháme kouzla a budeme zkoumat sami. Tato hra není příliš dlouhá, ale byla nastavena během éry Harryho Pottera. Můžeme poslouchat zvukovou stopu na pozadí, a pokud jsme stoupenci ságy, bude pro nás mnohem snazší ji najít v závislosti na tom, jaké objekty.

Toto je normální hra, která nám dá trochu zábavy, ale může se rychle nudit. Pokud jste stoupencem ságy, doporučujeme vám to vyzkoušet, protože můžete vidět něco z filmu, zatímco čekáte, až půjdete do kina.

Fantasy zvířata: Případy Google Play


Pokémon Go může přinést bitvy mezi trenéry