Hra Game of Thrones je nyní k dispozici pro Android

Hra Game of Thrones je nyní k dispozici pro Android

Možná nevíte, ale existuje Hra známé série Game of Thrones. Jen pro tuto chvíli K dispozici pro IOS, lze jej tedy přehrávat pouze na zařízeních Apple. Dobrou zprávou je, že jej budeme moci hrát na Androidu během několika dní. Hra o trůny Nyní je k dispozici pro nahrávání, což nám pomůže, když začneme hrát. Jak? Pojďme se na to podívat!


Toto jsou první fotografie pořízené fotoaparátem LG V30


Hra o trůny je jednou z nejpopulárnějších sérií současnosti. Aktuálně je sezóna sedm a pokud jste fanouškem, určitě jste si vědomi všeho, co se stane, až přijde zima. Jedná se o jednu z nejvíce milionářských sérií v historii, veřejně i sběratelskou, takže její maximální využití je úkolem pro tvůrce obsahu. Mobilní hry MMO se v mnoha případech ukázaly jako velmi výnosné a nyní jsou Game of Thrones: Conquest Bude to K dispozici pro Android.

Game of Thrones: Conquest bude zdarma a přijde s pěkným dárkem

V současné době nemůžeme stáhněte si tuto hru pro Androida pouze uživatelé IOS Ve hře mohou postupovat několik týdnů. Co můžeme dělat v operačním systému Android, Zaregistrujte se na Google Play. Díky jednoduchému vyhledávání v obchodě s aplikacemi uvidíme, jak je hra aktuálně k dispozici, uvidíme, že ji prostě nemůžeme stáhnout, ale místo toho se zaregistrujeme pro předchozí registraci. Tato akce nic nestojí a umožní nám získat za hru velmi důležitou odměnu v podobě balíčku mincí a zdrojů.

v Game of Thrones: Conquest Musíme si vytvořit vlastní království tím, že přežijeme zdroje, které jsme shromáždili. Jak budeme postupovat, budeme moci vytvářet nové budovy s obrannými funkcemi, získávat další zdroje a mnoho dalšího. Je to klasická MMO hra, ale je součástí série HBO.

Kromě vytvoření vlajky našeho království budeme mít animace hlavních postav. Tato hra je zdarmaI když můžeme nakupovat v interiérech jako každá jiná hra tohoto žánru. Předběžná registrace je nyní funkční, stahování by nemělo trvat déle než týden nebo dva.


LG V30 je nyní oficiální: zjistěte všechny novinky


Hra o trůny: Conquest ™ - Hra o trůny Hra o trůny: Conquest ™ - Hra o trůny