Hra, kde čas není nejdůležitější hra The Hill

Screenshot_20170308-152402

Ještě jeden den vás necháme na pokoji s každodenní hrou, kde se můžete setkat s novými hrami i s jinými hrami, které jsou na trhu již dlouho a nejsou dobře známé. Tento týden je plný zpráv a v neděli vám necháme 6 nejlepších her roku 2017, které opravdu milujete. Dnes jsou věci klidnější, protože vám necháme hru, ale stojí to za to.


OnePlus se již těší na svůj další telefon


Carry Over: The Hill je nové pokračování hry Carry Over. Není to tak odlišné, ale uvidíme rozdíl v mapách a ve způsobu, jakým se věci dělají. Je to návyková hra, kterou hrajeme už několik dní. Pokud patříte k těm, kteří se žádné hře nevenují, nemusí to být pro vás.

Carry Over: The Hill je závodní hra, ale být tady včas není to nejdůležitější. Cílem hry je dopravit několik velmi cenných plodů na určené místo.. K tomu budete muset vzít v úvahu několik faktorů, jako jsou svahy terénu, přilnavost automobilu nebo konstrukce, kterou stavíte.

photo5908735072482207779

Když začneme, hra nám zanechává jednoduchou konstrukci namontovanou na dvou kolech. S tímto nástrojem se dostanete na konec úrovně, aniž byste opravdu házeli všechny plody, ale když dostaneme mince, Můžeme si koupit naši konstrukci, protože máte více desek, více kol nebo větší.

Když naše vozidlo trochu zjednodušíme, můžeme úrovně snáze projíždět, ale od prvního okamžiku čelíme vážné výzvě. V této hře se vše počítá a u každého ovoce, které spadne na zem, klesá na 5 sekund. Pokud se nedostaneme včas do cíle, nebudeme schopni přeskočit fázi, takže v této hře má všechno smysl.

photo5908735072482207780

Přestože obsahuje reklamy, je dodávkou zdarma. Můžeme jej stáhnout do všech zařízení, Protože není příliš těžký a lze jej provozovat téměř s jakýmkoli hardwarem.


Apple je stále největším výrobcem peněz prodávajícím telefony.


Carry Over: Hill | Google Play