Hra, která vám vezme veškerou energii z mysli

chytit hru 94%

Kdykoli najdu hru, která stojí za to hrát, a to je hra s háčkem, rád ji přinesu, aby ji všichni věděli. V tomto případě šetření Sekce her Google PlayNašel jsem velmi návykovou hru, kterou bychom měli zvážit, zda chceme hrát dál a jestli ji dokážeme hrát na všech zařízeních.

Ano, ve hře je toto jméno, 94%. A velmi brzy zjistíte proč. Hra, kterou musíme udělat odpovězte několika slovy na otázku položenou samotnou hrou. Jeden velmi čisté a jednoduché rozhraní, protože je snadné s ním komunikovat, navíc nebudeme mít příliš mnoho dílů velmi jednoduché hrát.

Když jsme poprvé hráli nás učí, jak to udělattakže nebudete mít velký problém držet krok. Dynamika hry spočívá v dokončení řady slov prostřednictvím prvního vodítka. Každé slovo, které dokončíme Přidám přidělené číslo v procentecha když dokončíme všechna slova 94% Dokončeno. Odtud název.

Jak vidíte, stopa může být téměř cokoli, od částí závodu až po profese, ve kterých chceme být, když je malá. Po celou dobu máme skutečný arzenál slov a tipů. 20 úrovní, které hra má. Všechny úrovně mají 3 sekce, které musíme vyplnit takže na každé úrovni jsou 3 kusy. Obvykle jedním z nich je vždy obrazDíky tomu budete občas jíst hlavu, abyste si něco vyjasnili. Můžeme přejít na další úroveň dokončením jedné skladby, ale už teď říkám, že pokud jste na hře závislí jako já, pokusíte se dokončit každou část všech úrovní.

chytit hru 94% nápověda

Neuvědomil jsem si, že obtížnost se postupem času zvyšovala, ale je to proto, že od začátku hra nám umožňuje maximálně využít sebe sama. Ale pokud nám nějaké slovo vzdoruje, můžeme utratit peníze Dávají nám další nápovědu, abychom věděli, které slovo zvolit.

Celkově je to velmi návyková hra, ale také složitá. Tím z nás vytěžíme maximum a v některých okamžicích nás necháme prázdných. Ale ano, jakmile získáte bod, bude to o něco snazší.

94% | Google Play

Hrál jsi? Jak to?