Hra na hrdiny Ubisoftu je nyní na Google Play

Ubisoft Je považována za jednu z nejslavnějších videoherních společností současnosti a je nejlépe hodnocena uživateli. Mluvíme o společnosti, která má pověst uvádění titulů Whatch Dogs nebo Assasins Creed a podnikla také první kroky v odvětví smartphonů. Tentokrát mluvíme o nové mobilní hře na hrdiny, která se jmenuje. Mighty Quest for Epic Loot.

Mighty Quest for Epic Loot přišel na PC v roce 2016 jako zábavná hra, která obdržela od komunity dobré recenze. Ubisoft je nyní mobilní verze je nyní k dispozici ke stažení z Google Play. Řekneme vám všechny podrobnosti.

Vše, co potřebujete vědět o The Mighty Quest for Epic Loot

Mighty Quest for Epic Loot je nyní k dispozici pro Android a iOS a je představován jako nová hra na hrdiny, kterou ocení všichni fanoušci této dynamiky. Klíčem k této hře je kořist všeho, co najdeme dopředu. najdeme nespočet dungeonů a stoupáme po úrovních. Truhly jsou základním aspektem spiknutí, ale nebude snadné je získat díky přítomnosti všech příšer. Cíl je založen na úspěchu Maximum peněz na upgrade dovedností a zbraní, abyste se stali velkou kořistí Opulence.

Abyste se ve hře mohli pohybovat kupředu, budete muset bojovat s nekonečnými příšerami, na které můžete snadno zaútočit, nebo se speciální schopností, která se za několik sekund dobije. Samozřejmě jeden na konci každého žaláře poslední šéf a celé vaše okolí a věřte mi, nebude to pro vás snadné. Pravdou je, že hra je docela pohodlná a velmi se doporučuje pro tento typ her na hrdiny, s velmi dobrým přizpůsobením původního ovládání PC hry.

Je třeba poznamenat, že The Mighty Quest for Epic Loot je zcela zdarma a lze jej okamžitě stáhnout z Google Play. Vždy však můžete utratit trochu více peněz přístupem k těm typickým. mikro platby postupovat rychleji. V tomto případě se však nedoporučují.

Mighty Quest pro RPG Epic Loot Mighty Quest pro RPG Epic Loot