Hra PPAP je stejně směšná jako video, které se stalo virálním

1bf91e02a41416dbbfa927836a880c67-161006032125279

Pokud jste zadali tento článek a stále nevíte, co je PPAP, měli byste zadat více na svém příteli, sociálních sítích. Internet je skvělá věc a nechává v nás skvělé věci, ale jindy nám umožňuje vidět, jak bohatý nebo velmi slavný je člověk, když dělá něco absurdního, o kterém jste si nikdy nemysleli, že může být úspěšné. Máme tisíce případů, ale nejnovější je ten, který nám zanechal jednu z nejchytřejších písní vůbec.


GM5, první Android One, který debutoval s Nougat


Ano, Mluvíme o PPAP, tvůrci písničky Pineapple Pen. Je to směšná píseň, která dosáhla celosvětového úspěchu, ale je také docela směšná. Je pravda, že píseň může být zábavná a dokonce se vám dostat do hlavy a nevyjde několik dní, ale věci se vymkly kontrole. Dnes vám necháme novou hru, kterou nám vývojář Ketchapp přinesl a která je velmi důležitá pro video PPAP.

Stejně jako píseň je i nová hra Pineapple Pen extrémně návyková. Je to jednoduchá hra, která nám nenechá hodiny zábavy, ale trochu nás nechá vidět, kam až můžeme zajít.

Cíl hry je jednoduchý, Určitě byste měli propíchnout jablko a ananas tužkou. Můžeme dělat komba, a vaše oblíbená hudba hraje na pozadí. Můžeme odemknout nové zbraně ke hraní, ai když to vypadá jako jednoduchá hra, Jeho obtížnost stoupá do bodu, kdy je obtížné dál hrát.

Už jsme to zkusili, nyní je řada na vás, abyste si novou hru užili. Na Google Play již byl stažen více než milionkrát. Pro každého, kdo se dosud nevázal na absurdní píseň, vás necháme níže.

Ananasové pero | Google Play


WhatsApp chce být v pohodě kopírováním Snapchatu