Hra Stingy Bees pro iPhone byla aktualizována o nové včely a další novinky

Láskavé včely pro iPhone

Před několika týdny jsme s vámi poprvé hovořili o zábavné hře Stingy Bees. musíme osvobodit některé včely od masožravých rostlin, které je uvěznily před jídlem.

Nyní byla hra aktualizována a obsahuje některé novinky, díky nimž je ještě zajímavější a zábavnější. Pokud jste již prošli všemi úrovněmi, najdete v této nové verzi nové výzvy, které musíte překonat.

Chystáte se na nová dobrodružství v Stingy Bees? Čtěte dále a dozvíte se všechny novinky o nové verzi.

Nové včely a více zábavy

Nová verze Stingy Bees patří mezi její inovace nové včely. Noví hrdinové, kteří vám pomohou zachránit všechny své přátele, kteří se přidali k vašim přátelům, kteří již byli v předchozí verzi.

Špičaté včely, ohněm pokryté včely, bombové včely, železné obrněné včely nebo včelí mumie jsou některé z hlavních postav této hry a spolu s nimi můžete porážet strašidelné masožravé rostliny různými způsoby pomocí jejich zvláštních pravomocí.

Nová tajná úroveň, více zábavy

lakomé včely-2

Během různých úrovní hry budete muset sbírat pyl a zachránit včely. Východní pyl bude sloužit pro přístup k novým skrytým úrovním.

Pokud jste již dokončili všechny úrovně, Tato nová verze lakomých včel má novou tajnou úroveň, která vám poskytne více zábavy a budete muset porazit některé masožravé rostliny ukryté uvnitř. Necháte unést včely svých přátel? Dejte jim lekci.

Synchronizace s iCloud a Game Center

lakomé včely-1

Stingy Bees je hra, kde můžeme hrát rychlé hry a během několika minut můžeme překonat několik úrovní, zejména na začátku, kde jsou úrovně jednoduché. Pokud obvykle hrajeme z více než jednoho zařízení, mohlo by nás zajímat, zda to dokážeme. pokračujte ve hře od místa, kde jsme přestali, na jiném zařízení. Díky synchronizaci s iCloud je to možné, můžeme spustit hru na iPhone a pokračovat ze stejného bodu a z jiného bodu se stejnými body; jediným požadavkem je, aby oba byly nainstalovány a používaly stejný účet iCloud.

Náš postup i skóre budou dokonale synchronizovány a lze je použít z jakéhokoli zařízení. Samozřejmě je důležité mít na zařízeních přístup k internetu, protože jinak nebudete mít přístup k datům, abyste je mohli synchronizovat.

Game Center je také důležitou součástí hry. Díky tomu můžeme Soutěžte s našimi přáteli nebo lidmi z celého světa a získejte nejlepší skóre a porovnejte pokrok a úspěchy vezmeme to.

Stáhněte si lakomé včely pro iPhone