Hry draků, po omezenou dobu zdarma

Opět jsme v zátěži s hrou, která se snaží napodobit grafická dobrodružství devadesátých let a byla velmi úspěšná mezi několika uživateli s domácím PC. Právě teď jsou kluci G5 téměř jediní, i když existují vývojáři, kteří nabízejí spoustu grafických dobrodružství v App Store, kde musíme projít různými testy, abychom si mohli užít každý z příběhů, které nám vyprávějí. Tentokrát mluvíme o hře draků, Hra s běžnou cenou 5,39 EUR ve verzi pro iPhone a 6,49 EUR pro iPadale můžeme si jej po omezenou dobu zdarma stáhnout po omezenou dobu.

Ve hře Draci nahradíme Glory Linda, který nezná svého otce, dokud o něm jednoho dne nebude mluvit. Jeho otec je očividně císař, který nechce znát svou dceru. Po teleportování do Newterrského impéria svět plný magie a draků, Aby dokázali, že náš hrdina je skutečná princezna, její rodiče budou muset projít královskou zkouškou.

Postupem času jeden z jeho bratranců zjistí, že být princeznou není tak krásné jako v příbězích, protože se ho chce zbavit. Staňte se jediným následníkem trůnu v Newterře. Abychom porazili Simona, budeme muset jít na tajemný Dračí ostrov a naučit se tajemství Carla, který nás naučí tajemství a kouzla, která budeme potřebovat, abychom porazili Simona.

Hry draků nám nabízejí 52 úrovní, 9 mistrovských miniher, 6 lidí, které je třeba potkat, 2 náročné herní režimy … Kompatibilní s Game Center, vyžaduje 290 MB volného místa na našem zařízení a španělsky, což nám umožní hladce si užít dobrodružství.

Aplikace již není k dispozici v App Storu Aplikace již není k dispozici v App Storu