Hry iPad: Tajemství úspěchu

Hry iPad: Tajemství úspěchu

V posledních měsících Významné zvýšení počtu spuštění her pro iPada pro zařízení iOS obecně. Uvidíme tento jev s určitou perspektivou, protože stojí za to prozkoumat téma a analyzovat jeho příčiny.

Zpočátku se zdálo, že zařízení iOS nejsou navržena pro velké trháky odvětví videoher, na které jsme zvyklí na konzole a PC, ale v posledních měsících se věci změnily a my jsme se dočkali příchodu App Store. velmi zajímavé hry a ve většině případů Exkluzivní hry pro iOS. Ještě před několika měsíci bylo hraní na iPadu nebo iPhone jednoduchým způsobem, jak strávit pár minut ve společnosti zdarma. jednoduché, rychlé a barevné hry (a možná trochu povrchní). Jak jsme však řekli dříve, věci se změnily a díky velmi obyčejným hrám jako Angry Birds nebo Fruit Ninja nyní můžeme vidět drahokamy jako Grand Theft Auto III, FIFA 12, Machinarium, Modern Combat 3, Contre Jour nebo Infinity Blade 2. Tyto hry si nepochybně zaslouží hrát pomaleji, nechat se unést a věnovat pozornost všem detailům.

Všechny tyto tituly, které jsme pojmenovali, Úspěch, pokud jde o stahování z App Storea to je možné díky řadě faktorů, které musíme společně analyzovat. Nejprve je třeba říci, že prodej zařízení se systémem iOS exponenciálně roste, a proto je normální vidět nárůst stahování libovolného titulu z App Store. Ale dalším důvodem je ten nápad dobrá hra nemusí vždy vyžadovat konzolu nebo stolní počítač.

Velmi pohodlné hraní na iPhonu, iPadu nebo iPod Touch a nevyžaduje další hardware. Pokud k tomu přidáme peněžní otázku, začneme se zabývat dalším z klíčových pilířů tohoto úspěchu her pro iOS. Cena dobré hry pro mobilní zařízení Apple se pohybuje kolem 4 €a úroveň zábavy, kterou poskytuje, nemá nic, na co by názvy konzol záviděly. Nejnáročnější hráči samozřejmě nikdy neopustí svůj systém PS3 nebo XBOX 360 a vždy budou porovnávat hry z hlediska grafiky a hratelnosti, aby naše zařízení iOS vždy ztratila. Musíme však vzít v úvahu, že jich je mnoho. Chce hrát, ale nechce za něj utratit jmění.

Dejme 250 € za konzolu současné generace a dalších 60 € nebo 70 € za novější hru a uvědomíte si, že průměrný uživatel si nemůže dovolit mnoho her ročně. Předpokládejme také, že tento uživatel také utrácí peníze za smartphone nebo iPad a nechce utrácet své úspory za hru nebo dvě pro stolní konzoly. Je zřejmé, že hraní hry FIFA, GTA nebo střílečky na konzole není totéž jako hraní na iPadu nebo iPadu 2, ale měli bychom vědět, že časy se změnily a mění se také způsob, jakým hrajeme.

V moderní společnosti narůstá nedostatek volného času a krátké doby nečinnosti Během pracovního dne existuje úrodná půda pro dobré hry, kde hráč nemusí pobavit alespoň 2 nebo 3 hodiny před konzolou.

I když nejvíce Hardcore Budou i nadále označovat ty, kteří hrají na zařízeních iOS, jako děti a dočasně, softwarové společnosti dávají dobrý přehled o tomto novém trhu a pokračují ve vývoji nových funkcí pro tyto nové uživatele. Její tajemství úspěch Nachází se ve stovkách tisíc stažení z App Store (a dalších platforem v příslušných mobilních operačních systémech). Je to také trh. méně hacknutý než konzole nebo PC, kvůli atraktivním cenám.

Co myslíš? Používáte iPad pouze pro podnikání a příležitostné hraní her, nebo trávíte nějaký čas hraním hloubkových her?

v iPadize | 20 nejlepších her pro iPad roku 2011

Sdílejte tento článek se svými přáteli na Facebooku, Google+ a Twitteru pomocí tlačítek, která najdete na začátku a na konci. Děkuji mnohokrát!