Hry SEGA pro Android jsou zcela zdarma

Najděte dobré hry Android Není to příliš jednoduchá věc, a když o tom mluvíme mnohem méně doprava zdarma, nemusíme za to nic platit. Hry pro Android se v posledních letech hodně vyvinuly, i když stále vidíme splátky jako Crossy Road s velmi špatnou grafikou, které jsou úspěšné. Čas od času se objeví takové hry, které si stáhly miliony lidí, ale jejich rozmary a po několika týdnech jsou zapomenuty. Dnes tě necháme SEGA hry pro Android, Bylo dosaženo 5 dodávek Google Play je to zcela zdarma.


Co dělat s horkým mobilním telefonem, který zobrazuje varování o teplotě


SEGA nabídl, že nám nechá několik nejpopulárnějších her z doby před několika lety. řídicí panel Hoří, aby nedošlo ke ztrátě hry. Není to první společnost, která se rozhodla to udělat, protože vidíme, jak Capcom a někteří další přinášejí své hry na svou platformu. Android.

Hry SEGA pro Android jsou zdarma, ale placené

SEGA Zábavným videem oznámil, že některé z nejpopulárnějších her v celé jeho historii budou součástí jeho historie. Android. Na rozdíl od jiných předělávačů, těchto Volný, uvolnitobsahují však reklamu na pokrytí nákladů. Každá hra bude mít také placenou verzi, která bude stát 1,99 EUR a reklama zdarma.

5 nových her zítra Google Playjestli nějaký iPad Můžete také hrát, když přistanou v obchodě současně. IOS. Mezi novými hrami vidíme klasiku Sonic, Fantasy Star II, Zona Comix, Kid Chameleon a Altered Beast. Nejsou to jediné hry, které přijdou SEGABudete si moci stáhnout nové nostalgické epizody, které jsme každý měsíc hráli jako děti, na nej archaičtějších konzolách v historii.

Zítra přichází první vlna her Google Playtoto je poprvé v jedné z těchto her Dotyková obrazovka.


Stáhněte si tapety OnePlus 5 nyní