HTC One X, Samsung Galaxy S2 a Samsung Galaxy Nexus

Na kterém smartphonu nejlepší Fotoaparát Je to z trhu? Nenechte si ujít srovnání Z fotoaparátů HTC One X, Samsung Galaxy S2 a Samsung Galaxy Nexus. Pokud si chcete některá z těchto zařízení brzy koupit, najdete zde odpovědi na všechny vaše otázky, abyste se zbavili svých pochybností. Rozhodnout hned: HTC One X, Samsung Galaxy S2 a Samsung Galaxy Nexus.

Před týdnem jsme vás informovali, že jsme porovnali obrazovky HTC One X, Sony Xperia S a Samsung Galaxy Nexus. Dnes porovnáváme fotoaparáty hlavních smartphonů na trhu: HTC One X, Samsung Galaxy S2 a Samsung Galaxy Nexus.

Ve stejný den jsme tato zařízení porovnávali samostatně:

HTC One X a Samsung Galaxy Nexus

Samsung Galaxy Nexus a Galaxy S2

Detail

Nejlepší kamerou právě teď je kamera na HTC One X, díky technologii ImageSense. Abychom viděli rozdíl, pojďme si udělat malý přehled o těchto třetích fotoaparátech spolu s fotoaparáty Apple iPhone 4S a Nokia N8:

(Klikněte na fotografii pro zvětšení)

Mezi jednou nebo druhou kamerou není téměř žádný rozdíl. Fotoaparát HTC One X dokáže zachytit mnoho detailů, ale pravdou je, že jde o Samsung Galaxy S2 a jeden ze Samsung Galaxy Nexus je ještě lepší. Mohu tedy říci, že technologie ImageSense v tomto ohledu nedělá dobrou práci. Pořadí kamery, která nejlépe zachycuje detaily, bude:

1. Samsung Galaxy S II 2. Samsung Galaxy Nexus 3. HTC One X

Barevná reprodukce

Věci se zde mění trochu víc a můžeme vidět, jak některé fotoaparáty zachycují barvy lépe než jiné. Podívejme se na ukázkové fotografie:

Fotografie pořízená zařízením HTC One X

sgs2 fotka

Fotografie pořízená Samsung Galaxy S2

foto galaxie nexus

Fotografie pořízená Samsung Galaxy Nexus

Zatímco Samsung Galaxy Nexus i Samsung Galaxy SII produkují velmi přirozené barvy, barvy HTC One X vypadají o něco chladněji. Rake v tomto žebříčku tedy bude remíza s SGS2 pro Galaxy Nexus a nakonec opět HTC One X.

Výstava

Mezi fotoaparáty těchto smartphonů s Androidem opět najdeme poměrně stejný výkon. Existuje však několik velmi důležitých rozdílů. Nejprve se podívejme na fotografie pořízené těmito fotoaparáty:

Fotografie pořízená zařízením HTC One X

Fotografie pořízená Samsung Galaxy SII

Fotografie pořízená Samsung Galaxy Nexus

Vypadá to, že HTC One X je smartphone, který pořizuje nejtemnější fotografie. Důvodem je, že fotoaparát na HTC One X nepřeexponuje obraz na jiných telefonech. V tomto smyslu bude pořadí následující: První místo pro Samsung Galaxy Nexus, po Samsung Galaxy S2 a nakonec fotoaparát HTC One X.

Sečteno a podtrženo: Fotoaparát HTC One X je nejlepší a nejpokročilejší, ale v praxi se zdá, že má mnohem lepší výkon než starší smartphony Samsung než HTC One X. Cena za nejlepší kameru mu tedy bude udělena Samsung Galaxy S2 tentokrát.

Zdroj: Phonearena