HTC připojuje ventil k vytvoření nového headsetu pro virtuální realitu Headset slibuje, že bude první volbou pro herní zážitky.  Společnost HTC oznámila své spojenectví se společností Valve, aby nám poskytla další možnost ...

HTC připojuje ventil k vytvoření nového headsetu pro virtuální realitu Headset slibuje, že bude první volbou pro herní zážitky. Společnost HTC oznámila své spojenectví se společností Valve, aby nám poskytla další možnost …

Publikum slibuje, že bude první volbou pro herní zážitek.

Společnost HTC oznámila své spojenectví se společností Valve, aby nabídla další možnost v odvětví virtuální reality, kde se stále více výrobců začíná pouštět. Během své poslední prezentace na Mobile World Congress v Barceloně překvapila tchajwanská společnost oznámením svých nových brýlí pro virtuální realitu: HTC Vive.

Přestože je Valve hlavním partnerem, který uskutečnil tento projekt, HTC má také alianci s dalšími společnostmi, jako jsou HBO a Google, které vyvíjejí vlastní a kvalitní obsah pro zařízení, protože to není jen jeho zaměření. odvětví videoher.

Hlavní technické podrobnosti o hledí nebyly zveřejněny, ale zmínily se, že bude mít 70 senzorů a technologií, které zabrání závratě při nošení. Na rozdíl od jiných brýlí na trhu budou mít také detekci a nahrávání gest rukou, takže pravděpodobně uvidíme software využívající tuto funkci.

HTC předpovídá, že zkušební verze vývojářů bude dodávána na jaře letošního roku, ale je příliš brzy na to, abychom odhadli datum vydání zařízení a zmínili cenu. Jedinou jistotou je, že bude HTC Vive vydán. Do konce roku 2015.