HTC U12 Life je nový mobilní telefon střední třídy s prémiovými funkcemi. Toto je vaše cena

HTC U12 Life Nový mobilní telefon, který nabízí velmi dobré funkce středního dosahu (zkontrolujte tento špičkový HTC). Říkáme vám podrobnosti a cenu …

HTC U12 Life.  VlastnostiHTC U12 Life. Vlastnosti

Vlastnosti HTC U12 Life

Budeme vědět všechno Vlastnosti HTC U12 Life:

Obrazovka a rozložení

Velmi atraktivním aspektem tohoto terminálu je obrazovka. Obrazovka HTC U12 Life se obrátil k modernímu designu a kvalitním prvkům. Panel je velkorysý 6 palců úhlopříčka a moderní Poměr stran 18: 9. poměr obrazovky k tělu 77,7%téměř 80% z toho činí dobrou hodnotu. JE panel, typ IPS LCD, má rozlišení Full HD + 2160 × 1080 pixelů a hustota pixelů je 402PPI. Vynikající! Přední strana je pokryta technologií zakřiveného skla 2.5D a terminál poskytuje tenký profil, který má tloušťku pouze 8,3 mm. Barevné provedení je modré a fialové.

Paměť, procesor a operační systém

Tento terminál je oficiálně prvním smartphonem HTC, který používá procesor Qualcomm. Snapdragon 636 Na 1,8 GHz. Tento procesor nabízí dobrý výkon středního rozsahu a nízkou spotřebu energie. Citace Paměť HTC U12 Life, terminál nezkracuje a 64 GB ROM UFS 2.1a běžný eMMC není 5.1. To vám dává větší výkon a rychlost při ukládání dat. S odkazem na externí paměť nebo RAM, 4 GB LPDDR4X ve prospěch vynikajících a více bodů. Karta MicroSD může rozšířit interní paměť až na 256 GB … Operační systém v kombinaci s tímto hardwarem je Android 8.1 Oreo. Rozhraní HTC Sense. Perfektní, nová verze Pie, i když nemá nejnovější verzi softwaru.

Buben

Baterie HTC U12 Life vysoký Kapacita 3600mAh a nechybí užitečná technologie rychlé nabíjenív tomto případě 10W. Můžeme očekávat, že zařízení poskytne velkorysou autonomii při používání.

Fotoaparáty

Kamery HTC U12 Life Je to první třída a další hlavní atrakce v terminálu. duální hlavní fotoaparát, 16MP + 5MP snímač a s clonou objektivu f2.0. LED blesk je také duální a mezi funkce tohoto fotoaparátu patří PDAF, režim Bokeh, časovač až 10 sekund, detekce obličeje, HDR a režim Panorama. Tento fotoaparát má také následující funkce: Funkce Video PicNení to nic jiného než fotografování při fotografování v rozlišení 4K. Citace přední kamera, senzor 13MP S clonou objektivu f2.0. Má pevné zaostření, snímač BSI, režim krásy, časovač až 10 sekund, HDR a detekci obličeje. Videa byla vytvořena v rozlišení 1080p. Tato doplňková kamera má také svůj vlastní LED blesk … Skvělé pro selfie kameru!

Spojení

Připojení tohoto zařízení je luxusní. S úrovní přenosu dat Duální 4G VoLTE Cat 11, Vinice NFC, Bluetooth 5.0je nejnovější verze Dvoupásmová wifi 802.11 a / b / g / n / ac a Port USB typu C.existuje mnoho prémiových položek. Má také navigaci GPS / GLONASS a nechybí slot pro Dual SIM a 3,5 mm konektor. Máme senzory pro světlo, blízkost, pohyb, kompas a gyroskop. Z bezpečnostních důvodů nechybí na zadní straně snímač otisků prstů.

HTC U12 Life.  CenaHTC U12 Life. Cena

HTC U12 Life Cena

JE Cena HTC U12 Life Pro evropský trh je to přibližně 390 eur. Pro některé kritiky je to mírně vysoká cena, která by si zasloužila alespoň SD 660 pod kapotou. Musíme ale připustit, že terminál má pro svůj dosah mnoho dalších funkcí na velmi dobré úrovni, takže musíme zjistit, jak se tato mobilní zařízení chovají na trhu.

Výsledky a názory na HTC U12 Life

HTC U12 Life Jedná se o terminál střední třídy s mnoha atraktivními funkcemi. Jeho obrazovka, kamery a připojení jsou špičkové. Hardware je na velmi dobré úrovni s velkou pamětí. Kontroverzní bude spouštěcí cena, kde je konkurenceschopnost velká, ale terminál má za co bojovat.

Oficiální stránka HTC ve Španělsku.