HTC U12 Plus přichází na špici s SD 845, duálními duálními fotoaparáty a přizpůsobením Edge sense 2

Tchajwanská společnost HTC nám přináší nový špičkový model, a to je HTC U12 Plus. Tento terminál přichází s funkcemi, které mu umožní konkurovat velkým hráčům na trhu … přinejmenším to jsou očekávání (viz další nedávno vydané modely HTC). Říkáme vám podrobnosti o tomto novém zařízení.

HTC U12 Plus.  VlastnostiHTC U12 Plus. Vlastnosti

Vlastnosti HTC U12 Plus

Tyto Funkce HTC U12 Plus:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka je jednou ze silných stránek terminálu. Jeho obrazovka je Super LCD6 s formátem 18: 9 a úhlopříčkou 6 palců. Rozlišení je QHD +, vyšší než FullHD +, 2280 x 1440p a hustota pixelů 537PPI. Zařízení má ochranu Corning Gorilla Glass 5 a odolnost proti vodě a prachu IP68. Podporuje také HDR10, technologii, která zlepšuje kvalitu obrazu z hlediska světla a barev.

Z hlediska designu je terminál elegantní. Tón pouzdra se mění podle světla a je dodáván v černé a modré barvě. Tloušťka zařízení je 8,7 mm, poměrně tenká.

Úložiště, procesor a operační systém

HTC U12 Plus Má prémiový procesor, který není ničím menším než osmijádrový Snapdragon 845 taktovaný na 2,8 GHz. Tento procesor pracuje s grafickou kartou Adreno 630. RAM je velmi velkorysá s 6 GB DDR4x. Paměť ROM je 64 a 128 GB a lze ji rozšířit pomocí karty microSD, která může rozšířit paměť až na 2 TB!

Operační systém je Android 8.0 Oreo a existuje možnost aktualizace na Android P velmi brzy. Tento systém nemá nic jiného než přizpůsobení Edge Sense 2, které je nejlepší a nejuniverzálnější, a integruje některé prvky umělé inteligence.

Buben

Baterie má kapacitu 3 500 mAh, což poskytuje pohodlí. Lze jej také nabíjet technologií rychlého nabíjení.

Fotoaparáty

Hlavní fotoaparát je duální a jeho senzory jsou 12 MP (s clonou objektivu f1.75) a 16 MP (clona f2.6). Tento fotoaparát je dodáván s laserovým autofokusem HDR Boost 2, efektem bokeh, 2x zoomem a opticko-elektronickou stabilizací (OIS + EIS). Kamera dokáže nahrávat 4K video. Fotoaparát pro selfie je duální s 8MP senzory a clonou objektivu f2.0.

Spojení

HTC U12 Plus Podporuje rychlost přenosu dat 4G na úrovni Cat.18. Má Dual Band Wifi, Bluetooth 5.0, NFC a USB typu C. Je kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa. Přeneste čtečku otisků prstů dozadu. Z hlediska zvuku je terminál vybaven stereofonními reproduktory BoomSound. Zvuk má vysoké rozlišení prostřednictvím portu USB typu C a sluchátka USonic jsou dodávána se systémem potlačení šumu.

HTC U12 Plus.  CenaHTC U12 Plus. Cena

Cena HTC U12 Plus

Od nynějška lze terminál zakoupit za přibližně 800 eur.

Výsledky a názory na HTC U12 Plus

HTC U12 Plus Jedná se o nejmodernější smartphone, od kterého se očekává, že bude konkurovat nejlepším na trhu. Zvláštní je systém duálních duálních kamer s více funkcemi, software přizpůsobený podle Edge Sense 2, moderní design s displejem QHD + a hardware nejvyšší úrovně. Cena je cenou terminálu na jeho úrovni a nešetří integrací nejnovějších technologických specifikací.

Oficiální stránka HTC ve Španělsku.